REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

SkyShowtime z nową promocją! Jeden z najlepszych serwisów streamingowych ma dla was świetną opcję

1 marca wystartowała nowa promocja na subskrypcję SkyShowtime - dzięki pół roku korzystania z serwisu okaże się wydatkiem rzędu zaledwie 16,59 zł za miesiąc.

05.03.2024
19:14
skyshowtime promocja cena nowości filmy seriale marzec
REKLAMA

W wielu tekstach nieraz powtarzaliśmy, że SkyShowtime wyrósł na jeden z najciekawszych serwisów streamingowych na polskim rynku - platforma ma obecnie zdecydowanie jedną z najmocniejszych ofert, w której znajdziecie całe mnóstwo dostępnych tylko tam filmów i seriali. Dodajmy do tego sprawny player i niewysoką cenę - serio, nie ma się nad czym zastanawiać.

Tym bardziej teraz, bowiem w marcu wystartowała nowa promocja, która pozwoli abonentom serwisu oszczędzić 1/3 uiszczanej kwoty aż przez pół roku. Nieźle, prawda?

Czytaj więcej o SkyShowtime na łamach Spider's Web:

REKLAMA

SkyShowtime: nowa promocja. Zasady

REKLAMA

Sprawa jest prosta - dołączając teraz do SkyShowtime, możemy uiścić jedną zapłatę w wysokości 99,50 zł i mieć spokój przez pół roku. Ta kwota to równowartość 16,59 zł za miesiąc, czyli ponad 8 zł mniej, niż w przypadku bazowej kwoty (24,99 zł). Oznacza to oszczędność 33 proc. w ciągu sześciu miesięcy, czy też - jeszcze inaczej - sześć miesięcy w cenie dwóch. A przecież klasyczna miesięczna subskrypcja i tak wypada tanio na tle konkurencji.

Po upływie tych sześciu miesięcy subskrypcja automatycznie odnowi się za 24,99 zł na miesiąc, chyba że zostanie anulowana. By skorzystać z promocji, wystarczy kliknąć tutaj.

Oppenheimer - SkyShowtime
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA