REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Spider-Man przetarga was poprzez multiwersum. Najnowszy film z superbohaterem trafił już na VOD

Fani Spider-Mana, możecie już otwierać szampana i szykować się do obejrzenia najnowszego filmu z udziałem Człowieka Pająka w zaciszu swojego domu. Tak jest. Animowane "Poprzez multiwersum" po udanym obiegu kinowym, trafiło wreszcie na platformy VOD. To jest ta dobra wiadomość. A jaka będzie zła?

17.08.2023
18:16
spider man poprzez multiwersum vod online
REKLAMA

"Spider-Man: Poprzez multiwersum" wyhuśtał na swej pajęczej sieci prawie 685 mln dolarów w box offisie. Zwrócił się więc z nawiązką, przebijając swojego poprzednika, który na całym świecie zarobił nieco ponad 384 mln dolarów. To hit, przez co na jego internetową premierę musieliśmy poczekać jakieś dwa i pół miesiąca. Ale w końcu ten moment nadszedł.

Już teraz możecie z kanapy we własnym mieszkaniu przenieść się wraz z Milesem Moralesem do multiwersum pełnego różnorakich Spider-Manów i Spider-(NIE)Manów. Chcecie Spider-Cata? Dostaniecie Spider-Cata. Do szczęścia brakuje wam Spider-Horse'a? Tutaj się na niego natkniecie. Zabawy jest podczas seansu co niemiara. Fani Pajęczaka i jego wariantów z komiksów Marvela nie będą mogli narzekać na nudę.

Czytaj także:

REKLAMA

Spider-Man: Poprzez multiwersum już na VOD

Podczas, gdy "Spider-Man: Bez drogi do domu" delikatnie moczył palce w idei multiwersum, twórcy "Poprzez multiwersum" z buta wyważają do niego drzwi i serwują nam cały rollercoaster atrakcji. Dlatego jeśli chciałoby się na siłę szukać minusów filmu, należałoby wskazać co najwyżej końcowego cliffhangera. Bo przecież, jak dobrze wiedzieliśmy jeszcze przed premierą, to pierwsza część większej historii. Jej kontynuacja "Beyond the Spider-Verse" ma trafić na ekrany światowych kin pod koniec marca przyszłego roku. Trochę więc na nią poczekamy.

Spider-Man: Poprzez multiwersum - online - gdzie obejrzeć?
REKLAMA

Jeśli animowane multiwersum Spider-Mana nie miało jeszcze okazji was wciągnąć, nadeszła idealna okazja, aby nadrobić zaległości. Musieliśmy jednak na ten moment poczekać nieco dłużej niż Amerykanie, bo jak Sony już wcześniej zapowiadało, światowa premiera internetowa "Spider-Mana: Poprzez multiwersum" odbyła się 8 sierpnia. Na polskie platformy VOD film trafił jednak dopiero dzisiaj - 17 sierpnia.

Wspominaną na początku złą wiadomością jest to, że filmu nie obejrzycie w ramach żadnej opłacanej w naszym kraju subskrypcji. Na ten moment trzeba za niego osobno zapłacić. Ceny za wypożyczenie startują od 14,99 zł za dostęp na 48 godzin od momentu startu oglądania.

"Spider-Man: Poprzez multiwersum" obejrzycie na Premiery CANAL+, Polsat Box Go, Rakuten TV, Player i iTunes.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA