REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Spider-Man zmierzy się w kinie z Venomem. Podobno prace nad filmem już trwają

To na razie tylko plotka, ale z pewnością rozpali fanów Człowieka Pająka. Według niej Sony już pracuje nad 3. częścią „Venoma”, w której z tytułowym bohaterem miałby się zmierzyć nie kto inny jak Spider-Man grany przez Toma Hollanda.

11.05.2021
21:09
spider man vs venom film sony marvel
REKLAMA

Emocje po opublikowanym wczoraj trailerze sequela „Venoma” zatytułowanego „Let There Be Carnage” jeszcze nie opadły (podobnie zresztą jak nie ucichły śmiechy polskich fanów z ukosa spoglądających na czcionkę napisów w rodzimym zwiastunie). A tutaj już pojawiła się kolejna emocjonująca informacja, która rozpali wyobraźnię wszystkich miłośników Człowieka Pająka.

REKLAMA

Venom: Let There Be Carnage” ma trafić na wielki ekran w naszym kraju 17 września 2020 roku.

Dokładnie na trzy miesiące później Disney zaplanował premierę „Spider-Man: No Way Home”. Wiecie już do czego zmierzamy? Istnieje prawdopodobieństwo, że całkiem niedługo otrzymamy film, w którym dojdzie do starcia Człowieka Pająka z Venomem. Tak jest.

Jak donosi portal Giant Freakin Robot, projekt filmu, w którym zmierzą się Spider-Man i Venom jest w trakcie rozwoju w Sony. Tak przynajmniej twierdzi zaufany informator serwisu. Co więcej w głównych rolach zobaczymy aktorów wcielających się w postacie w dwóch różnych uniwersach. Tak, Tom Holland stanie naprzeciwko Toma Hardy'ego.

Brzmi to jak mokry sen fanów Człowieka Pająka, mający zlikwidować niesmak, jaki pozostawił po sobie „Spider-Man 3” Sama Raimiego.

Niestety jednocześnie wydaje się trudny do spełnienia. W końcu obaj bohaterowie funkcjonują w różnych uniwersach, a o postać Spider-Mana boje toczą się już od dawna i było wiele trudnych chwil. Disney nie miał jednak ostatnio zatargów z Sony, a poza tym szykuje się do wprowadzenia idei multiwersum w MCU.

REKLAMA

Jak widać wokół informacji pojawia się duża doza niepewności, ale też istnieje prawdopodobieństwo, że doniesienia te mogą okazać się prawdziwe. Fanom Człowieka Pająka wypada więc trzymać kciuki, żeby tak było i żebyśmy w 3. części „Venoma” mogli zobaczyć zarówno Hardy'ego jak i Hollanda.

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA