REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Sylwester Latkowski zapowiada dokument o GetBack. Internauci: „Trudno o optymizm”

Po „Nic się nie stało” i „Taśmach Amber Gold” Sylwester Latkowski szykuje nowy film. Tym razem dziennikarz chce opowiedzieć o głośnej aferze GetBack. Internauci mają jednak wątpliwości, czy ten dokument będzie obiektywny.

09.02.2021
18:01
sylwester latkowski getback dokument
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Po „Zabawie w chowanego” o pedofilii wśród duchownych, Sylwester Latkowski postanowił opowiedzieć o przypadkach molestowania nieletnich w środowisku celebrytów. TVP zapowiadało, że ma prawdziwą bombę, a potem, zgodnie z tytułem dokumentu „Nic się nie stało”. Film okazał się niewypałem, ale niestrudzony dziennikarz nie zamierzał się poddać. W minionym miesiącu telewizja publiczna pokazała jego nową produkcję „Taśmy Amber Gold”, w których reżyser w charakterystycznym dla siebie stylu, jak twierdzi nasz recenzent, zapomniał przedstawić dowodów na swoje tezy. Latkowski nie zamierza się jednak poddawać i zapowiada kolejny tytuł sygnowany swoim nazwiskiem.

Sylwester Latkowski szykuje film o aferze GetBack

W mediach społecznościowych Sylwestra Latkowskiego pojawił się post, wedle którego teraz chce opowiedzieć o aferze GetBack.

Tak, po „Taśmach Amber Gold” pracuję nad sprawą GetBack. I tam są linki do SKOK Wołomin. Może już o ten film pytajcie... na pewno wątku nie zmilczę. Zamykając, o aferze GetBack wkrótce — czytamy na Facebooku.

W aferze GetBack poszkodowanych zostało 9 tys. osób, którzy od dłuższego czasu domagają się ukarania winnych protestując i pisząc listy do premiera. Łączne straty oszacowano na 2,6 mld zł, a prokuratura wystosowała zarzut wobec jednego z najbogatszych Polaków. Sprawa, tak jak w przypadku Amber Gold, jest więc delikatna. Uwagę zwraca jednak fragment postu dotyczący linku do SKOK-u Wołomin. Ta ostatnia wymieniona afera ma bowiem wątki polityczne, w których mówi się o członkach partii rządzącej. Internauci wątpią więc, czy jest szansa na obiektywny film.

REKLAMA

Już widzę jak reżimowa tvp puści film, który bedzie uderzał w gangsterów związanych z pis, jak i samych polityków tej partii

I TVP pozwoli na rzetelny film o tym... Trudno być optymistą... — czytamy w komentarzach.

Jak to będzie wyglądało i czy Sylwester Latkowski okaże się w tym wypadku obiektywny, przekonamy się gdy film ujrzy światło dzienne. Na razie jednak nie wiadomo na jakim etapie prac jest dokument, ani kiedy mielibyśmy zobaczyć gotową produkcję.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA