REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Fanka dowiedziała się, jaki rozmiar buta ma Taco Hemingway. Jak? Obliczyła go

Już nie musicie zastanawiać się, jaki rozmiar buta nosi Taco Hemingway. Pewna internautka postanowiła wykorzystać swoje umiejętności matematyczne, by obliczyć długość jego wkładki i oszacować, po jakie obuwie sięgnąłby popularny raper.

20.05.2024
17:01
taco hemingway rozmiar buta fanka obliczenia
REKLAMA

O swoich idolach chciałoby się wiedzieć sporo - co jedzą na śniadanie, jak wygląda ich pielęgnacja, jakie książki czytają czy w co się ubierają. Mimo że artyści wiele prywatnych faktów ze swojego życia zachowują dla siebie, okazuje się, że dociekliwi fani są jak detektywi z TikToka - nic się przed nimi nie ukryje. Przekonał się o tym Taco Hemingway, którego rozmiar buta poznała wczoraj cała Polska. A wszystko za sprawą fanki, która postanowiła wykorzystać swoje umiejętności matematyczne, by zaspokoić swoją ciekawość w tej kwestii.

REKLAMA

Fanka obliczyła jego rozmiar buta Taco Hemingwaya. Wyniki opublikowała na portalu X

"Jako że nie ma nigdzie oficjalnej informacji na temat rozmiaru buta Taco Hemingwaya, postanowiłam rozwiązać tę zagadkę sama" - rozpoczęła swoją nitkę fanka Filipa Szcześniaka. Na samym początku dziewczyna odszukała zdjęcia, na których widać całego Taco Hemingwaya, po czym rozrysowała poszczególne części ciała i zmierzyła ich długość w pikselach (posiadając już informację, że raper ma 180 cm wzrostu).

Pomocny okazał się być kadr z teledysku do kawałka "Kryptowaluty" - dzięki niemu internautka mogła oszacować długość głowy Szcześniaka na około 23,3 cm. "Pozwoliło mi [to] obliczać długości stóp na zdjęciach, gdzie siedzi" - napisała. Po drodze wystąpiły jednak pewne komplikacje - okazało się bowiem, że według wyliczeń fanki rozmiar buta Taco Hemingwaya wynosiłby 50. Wywnioskowała, że opieranie wyliczeń na kadrze z singla "Kryptowaluty", przez wzgląd na małą dokładność i za małe stopy w porównaniu do rozmiarów zdjęć, mogło zawieść.

Fanka obliczyła rozmiar buta Taco Hemingwaya

Dziewczyna postanowiła się nie poddawać i w końcu się udało. Wskazówką okazał się być różowy hoverboard, na którym Taco jeździł w teledysku do piosenki "Nowy kolor" autorstwa Otsochodzi z 2017 r.:

Udało mi się znaleźć dwa modele, które były bardzo podobne do tego z teledysku i obydwa miały 6,5 cala (około 16,5 cm) średnicy, dzięki czemu, mając na uwadze późniejsze zbliżenie na jego stopy i hoverboarda, pozwoliło mi to dokładniej zmierzyć jego stopy. Oszacowałam długość buta na 287 pikseli, a średnicę na 173, co z proporcji dało mi długość stopy równą około 27,39 cm. Korzystając ze wzoru na rozmiar buta, znając długość w centymetrach R ≈ 1,5f + 2, co dało mi ostateczny wynik równy około 43

- podsumowała.

Dodała, że jej wynik może się wahać o nawet 2 lub 3 rozmiary ze względu na to, że buty Taco Hemingwaya analizowane były pod pewnym kątem, co ostatecznie może dać rozmiary od 43 do 45. Wątek ten spodobał się użytkownikom portalu X, którzy gratulowali dziewczynie, chwaląc ją za świetnie wykonany research.

REKLAMA

O Taco Hemingwayu przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA