REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

The Bear będzie miał i 4. sezon, a Polacy nie widzieli jeszcze 3. Kiedy premiera nowej serii?

Głośny serial „The Bear” został przedłużony na 4. sezon. W Polsce jednak cały czas czekamy na premierę 3. serii. Kiedy ona nastąpi?

03.07.2024
11:09
The bear sezon 3
REKLAMA

„The Bear” to serial od amerykańskiej stacji FX (przygotowany dla platformy Hulu), który zadebiutował w 2022 roku i w zasadzie od pierwszych odcinków zachwycił widzów i krytyków. Poskutkowało to nie tylko deszczem nagród, ale również szybką decyzją, że będą kolejne serie. Niedługo po premierze 2. sezonu, stacja ogłosiła, że produkcja została przedłużona. Najpierw poinformowano, że o jeden, a kilka miesięcy później, że w sumie od dwa. Sezon 4. ma być kręcony zaraz po 3. co oznacza, że aktorzy i ekipa nie będą sobie robić przerwy między nagrywaniem.  

Ta decyzja została podyktowana kwestiami fabularnymi. Dzięki temu, że twórcy wiedzą, ile czasu mają do dyspozycji, mogą skutecznie i bezpiecznie rozplanowywać narrację. Oczywiście nie byłoby to możliwe, gdyby nie fakt, że „The Bear” jest sukcesem zarówno, jeśli idzie o wyniki oglądalności, jak i o PR – każda stacja bowiem chce mieć produkcję, na którą rozpływają się krytycy.

REKLAMA

„The Bear” – kiedy 3. sezon w Polsce?

Niestety z uwagi na to, iż serial jest produkowany przez FX, Polska premiera rok do roku zalicza opóźnienia. Niezbyt długie, ale jednak amerykańscy widzowie od kilku tygodni mogą cieszyć się najnowszymi odcinkami serialu. Cały sezon został opublikowany 26 czerwca. Polska premiera „The Bear” zaplanowana jest na 17 lipca 2024 roku.

Serial „The Bear” opowiada o bardzo zdolnym kucharzu, który przejmuje małą knajpkę w Chicago po zmarłym bracie. Zanim jednak uda mu się ją wyprowadzić na prostą, musi poradzić sobie ze złożonymi zależnościami rodzinnymi i koleżeńskimi, a także z własnymi demonami. Ten serial wygląda trochę tak, jakby Guy Ritche kręcił „Kuchenne Rewolucje”.

W główną i tytułową rolę wciela się Jeremy Allen White, a na ekranie pojawiają się także między innymi Ebon Moss-Bachrach, Ayo Edebiri. Produkcja od czasu premiery została obsypana nagrodami, wśród których królowała zarówno obsada pierwszo- i drugo-planowa, a także showrunner Christopher Storer

O serialu "The Bear" przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

W Polsce serial dostępny jest na Disney+, znajdziesz go, klikając dokładnie tutaj.

The Bear sezon 3 zwiastun
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA