REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Możecie odetchnąć z ulgą. Jeden z najlepszych współczesnych seriali dostanie nie jeden, a dwa nowe sezony

Apetyt rośnie w miarę jedzenia i twórcy serialu "The Bear" bardzo dobrze o tym wiedzą. Dlatego, by zaspokoić głód fanów, serial z Jeremym Allenem Whitem dostanie nie tylko 3., a również 4. sezon.

15.03.2024
8:36
the bear kontynuacja 3 i 4 sezon
REKLAMA

"The Bear" spotkał się z ciepłym przyjęciem widzów, ale również krytyków - produkcja została nagrodzona czterema Złotymi Globami, w tym za najlepszy serial i występ Jeremy'ego Allena White'a oraz Ayo Edebiri, a także dziesięcioma statuetkami Emmy. Nic zatem dziwnego, że właściwie wszyscy byli głodni tego, jak potoczą się losy Carmy'ego, Sydney oraz pozostałych pracowników baru z kanapkami Original Beef of Chicagoland. Nikt nie spodziewał się jednak, że widzowie dostaną dokładkę i to tak prędko - okazało się bowiem, że "The Bear" został potajemnie przedłużony na 4. sezon.

REKLAMA

"The Bear" dostanie 4. sezon

Jak podaje serwis Variety, FX przygotowuje się już do kręcenia 4. sezonu, choć 3. jeszcze nie powstał. Prace nad sezonem 4. miały rozpocząć się równolegle z ze zdjęciami do 3., które z kolei wystartowały w Chicago już w ubiegłym miesiącu. Rzecznik odmówił komentarza w tej sprawie. Dokładna data premiery również nie jest znana, choć twórcy zapowiedzieli, że "The Bear" zadebiutuje już w czerwcu 2024 r.

Zwiastun 2. sezonu serialu "The Bear"

Nie wiadomo jeszcze, na czym konkretnie będzie skupiał się 3. sezon serialu, choć Jeremy Allen White przyznał, że liczy na jeszcze więcej gościnnych występów - w 2. sezonie mieliśmy bowiem okazję zobaczyć takie gwiazdy jak Bob Odenkirk, Olivia Colman, Sarah Paulson czy Jamie Lee Curtis. Pewnym jest, że nie zabraknie w nim dobrze znanej już dynamiki, relacji pracowników baru z kanapkami i oczywiście słodko-gorzkich smaków.

Serial "The Bear" jest dostępny na platformie Disney+.

REKLAMA

O serialu "The Bear" przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA