REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

"The Mandalorian" może nie dostać 4. sezonu. Zaskakujący plan Lucasfilmu

Wygląda na to, że niedawne pogłoski o tym, jakoby twórcy przygotowywali kontynuację przygód Dina Djarina i Grogu z myślą o dużym ekranie, są zgodne z prawdą. Serial "The Mandalorian" z uniwersum "Star Wars" ma doczekać się zakończenia w postaci kinowego filmu.

10.12.2023
13:37
the mandalorian sezon 4 film kinowy star wars gwiezdne wojny
REKLAMA

Kilka miesięcy temu sieć obiegła plotka, według której Lucasfilm rozważa stworzenie 4. sezonu "The Mandalorian" w formie filmu. Spora część zachodnich mediów otwarcie wyraziła powątpiewanie, a jednak teraz okazuje się, że faktycznie możemy doczekać się zaskakującego zamknięcia cyklu. Według Jeffa Sneidera, 4. odsłona przygód Dina Djarina ma w istocie zostać przeformatowana na film kinowy. Sneider jest insiderem, który w przeszłości już wielokrotnie wykazał się sprawdzonymi, rzetelnymi źródłami i raczej można polegać na jego doniesieniach.

Czytaj więcej o nowościach z uniwersum "Star Wars" na łamach Spider's Web:

REKLAMA

The Mandalorian: sezon 4. jako film kinowy?

Wcześniejsze informacje sugerowały, że to film skupiający się na Rey z Daisy Ridley w roli głównej będzie najbliższym kinowym obrazem ze świata "Gwiezdnych wojen"; Sneider jest jednak zdania, iż będzie to właśnie "Mando".

Kilka miesięcy temu nakręciłem dementujący film o tym, że ponoć 4. sezon "The Mandalorian' może zostać przekształcony w film. Myślę, że w tamtym czasie niekoniecznie była to prawda. Jednak teraz faktycznie zaczynam o tym coraz częściej słyszeć. Słyszę, że bez względu na to, czym okaże czwarty sezon, ktokolwiek się w nim pojawi, co się stanie i jaki kształt przybierze, wygląda na to, że może to być kolejny kinowy film "Gwiezdnych wojen" i możemy dostać ogłoszenie jeszcze przed końcem roku

- powiedział Sneider w programie The Hot Mic.
REKLAMA

Przypominamy, że nowa odsłona miałaby wprowadzać widzów w wydarzenia, które Dave Filoni pokaże w swoim kinowym projekcie, będącym zwieńczeniem wszystkich wątków seriali Mandowersum. 

Jeśli to prawda, obraz mógłby trafić na ekrany 22 maja 2026 roku - w harmonogramie studia ta data jest już zarezerwowana. Jeśli jednak faktycznie przewiduje się ją dla filmu o Rey, "Mando" mógłby podbić sale kinowe już w 2025 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA