REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

The Sims 2 za darmo. Ze wszystkimi dodatkami i bez haczyków

Electronic Art wykonało bardzo sympatyczny gest, udostępniając drugą część popularnych Simsów wraz ze wszystkimi dodatkami do ściągnięcia kompletnie za darmo. Jakby tego było mało, nie jest to żadna jednodniowa akcja, liczba możliwych pobrań nie jest nijak limitowana, nie trzeba dokonywać zakupów ani brać udziału w loteriach. Chcesz, to pobierasz. 

24.07.2014
9:27
The Sims 2 za darmo. Ze wszystkimi dodatkami i bez haczyków
REKLAMA

Sprawa wygląda następująco. Kod I-LOVE-THE-SIMS należy wprowadzić w stosownym polu ("Dodaj grę/wykorzystaj kod produktu") na platformie Origin, lub pod tym adresem. Rzecz jasna wymagane jest posiadanie konta Origin. Kompletna edycja The Sims 2, zawierające wszystkie wydane kiedykolwiek dodatki, zostanie doń przypisana na zawsze. Nie trzeba ściągać jej od razu, można to zrobić w dowolnym, wybranym przez siebie momencie. Akcja obowiązuje do 31 lipca.

REKLAMA

I mimo iż od premiery drugich Simsów minęło już dziesięć lat, udostępnienie pełnej kolekcji absolutnie za darmo uważam za rewelacyjną sprawę. W skład pakietu wchodzi w sumie osiem dużych dodatków i kilka zestawów akcesoriów. Całość zajmuje prawie 13 GB. Nie mogę się doczekać, aż się wreszcie ściągnie. Od czasu kiedy ostatnio grałem, wymyśliłem kilka nowych sposobów na znęcanie się na Simsami.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA