REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tom Cruise dziękuje fanom "Top Guna" skacząc z helikoptera

Tom Cruise postanowił w wyjątkowy sposób podziękować swoim fanom za ogromny sukces filmu "Top Gun: Maverick". Aktor, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, tym razem wyskoczył z helikoptera, nie szczędząc swoim fanom ciepłych słów.

19.12.2022
17:19
Tom Cruise
REKLAMA

Tom Cruise znany jest w środowisku aktorskim jako ten, który niczego się nie boi. Większość odważnych scen gwiazdor wykonuje sam i jeśli wierzyć doniesieniom mediów, nie korzysta z usług kaskaderów.

Dlatego jego podziękowania dla widzów, którzy licznie poszli do kin na "Top Guna: Maverick" również były nietypowe i odważne. Obecność Cruise'a w helikopterze związana była również z filmem "Mission: Impossible-Dead Reckoning", do którego aktor kręcił sceny.

REKLAMA

Tom Cruise podziękował fanom za sukces "Top Guna: Maverick"

Witajcie wszyscy. Lecimy sobie ponad zachwycającą Republiką Południowej Afryki, gdzie kręcimy dwie części filmu 'Mission: Impossible - Dead Reckoning'. Nie chciałem, żeby ten rok zakończył się bez moich podziękowań za to, że chodzicie do kina i że wspieracie film 'Top Gun: Maverick'" - powiedział Cruise na nagraniu na Twitterze, dodając: Dziękuję Wam za wsparcie "Top Gun: Mavericka" i za możliwość dostarczania Wam rozrywki. To zaszczyt życia. Życzę wam bezpiecznych i szczęśliwych świąt. Do zobaczenia w kinie - podsumował gwiazdor.

REKLAMA

Druga część "Top Guna" jest najbardziej kasową produkcją w karierze Cruise'a

Druga część "Top Guna", która jest kontynuacją filmu z 1986 roku okazała się najbardziej kasową produkcją w karierze amerykańskiego aktora. Obraz był również drugim filmem w czasie pandemii, który przekroczył wpływy rzędu miliarda dolarów.

"Top Gun: Mavercick" to też najbardziej kasowy film 2022 roku. Obraz Josepha Kosinskiego jest kontynuacją filmu z 1986 roku. Po ponad 20 latach służby w lotnictwie marynarki wojennej, Pete "Maverick" Mitchell zostaje wezwany do legendarnej szkoły Top Gun. Wszystko po to, aby wyszkolić nowe pokolenie pilotów do bardzo trudnej misji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA