REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Twórcy Zombies, Run! wydali kolejną aplikację. Tym razem połączyli grę z fizycznymi ćwiczeniami

Pałam bardzo dużą sympatią do producentów z Six to Start. Chociaż aplikacje tego studia są płatne, nie waham się przed wydawaniem pieniędzy na asystentów. Ze świetnym Zombies, Run! udało mi się częściowo odbudować kondycję. Teraz twórcy zamieniają żywe trupy na superbohaterów, z kolei biegi na ćwiczenia we własnym mieszkaniu.

05.12.2014
10:16
Twórcy Zombies, Run! wydali kolejną aplikację. Tym razem połączyli grę z fizycznymi ćwiczeniami
REKLAMA
REKLAMA

Nowa aplikacja studia Six to Start nazywa się 7 Minute Superhero Workout. Jak naprawdę łatwo się domyślić, tym razem chodzi o codzienną, błyskawiczną rozgrzewkę, dzięki której zachowamy formę, porozciągamy się, a nawet spalimy kilka kilogramów przed nadejściem prawdziwej zimy. Jeżeli podobnie jak ja jesteś leniem i uważałeś, że wyjście z domu aby pobiegać z Zombie, Run! to za dużo – program jest idealny dla ciebie.

7 Minute Superhero Workout 2

7 Minute Superhero Workout to strzał w dziesiątkę dla wszystkich zapracowanych, siedzących przed komputerami i wiecznie nie mającymi na nic czasu.

Mniej niż 10 minut każdy z nas jest w stanie wygospodarować. Zwłaszcza, że ćwiczenia z nową aplikacją studia Six to Start nie wymagają wychodzenia z domu, specjalistycznego obuwia czy dziwacznych, horrendalnie drogich akcesoriów. Ot, wstajesz od komputera i przez chwilę przypominasz swojemu ciału, że te może robić coś więcej niż tylko stukać palcami w klawisze komputerowej klawiatury. Na początku może to być dla niego niemały szok, ale bardzo szybko przywykniecie do ożywczego wysiłku fizycznego. 7 Minute Superhero Workout nie jest przeznaczone dla zawodowych sportowców, ale raczej osób zasiedzianych i nie do końca mających pojęcie, jak się zaktywizować.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby lepiej wysportowani posiadacze Androida wykonywali 3 albo i więcej misji podczas jednej sesji z aplikacją. Jeżeli jednak poświęcicie jej przynajmniej 7 minut dziennie – to i tak niesamowity krok do przodu. Aby was do tego zachęcić, producenci aplikacji po raz kolejny zamieniają wysiłek fizyczny na zabawę. Tym razem jesteśmy superbohaterem, który rozwija się z każdym kolejnym ćwiczeniem. Możemy obserwować, jak rośnie nasza siła oraz posuwać do przodu specyficzny wątek fabularny.

7 Minute Superhero Workout 4

Niestety, w przeciwieństwie do Zombies, Run!, główna oś fabularna 7 Minute Superhero Workout nie jest tak porywająca. Na całe szczęście nie o to w tym wszystkim chodzi.

Połączenie gry z wysiłkiem fizycznym – to zawsze dobry pomysł, aby się zaktywizować. Zwłaszcza, że opisywany program jak ulał pasuje do zabieganego życia każdego z nas. Wystarczy znaleźć się w dobrze oświetlonym miejscu i postawić naprzeciwko siebie urządzenie z przednią kamerą. Cała reszta to już zadanie aplikacji, która nie tylko odpowiednio nas poprowadzi, ale również przypilnuje. Co jak co, ale superbohaterowie nie oszukują.

REKLAMA

7 Minute Superhero Workout można już kupić na platformie Google Play, w cenie 12 złotych i kilkunastu groszy. To najprawdopodobniej najlepszy prezent, jaki możecie sobie zafundować na zimę. Cytując klasyka – zaczynam od jutra!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA