REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

VOD Interii – nuda i stara bieda

Interia wystartowała z własnym serwisem VOD. Wbrew pozorom nie jest on niczym nowym i ma niewiele do zaoferowania.

04.03.2013
13:13
VOD Interii – nuda i stara bieda
REKLAMA
REKLAMA

Wideo na życzenie od Interii to nic innego jak tylko Strefa VOD o ładniejszym wyglądzie. Oba serwisy zdecydowały się na współpracę, ale odbiorca zupełnie na tym nie zyskuje, bowiem sama oferta pozostaje bez zmian – jest mocno przeciętna.

Propozycja Interii wypada kiepsko przy konkurencyjnym Onet VOD. Przykładowo, w tym drugim obejrzymy za darmo „Grindhouse: Death Proof”, podczas gdy w Interii jest on płatny. Ta sama sytuacja dotyczy „Maczety”, „Kręgosłupa diabła”, „Labiryntu fauna”, „Ajlawju” Koterskiego czy przeciętnego „Zack i Miri kręcą porno”. Do tego nie obejrzymy tu, nawet płatnie, wybranych kultowych polskich komedii, jakie bezpłatnie oferuje konkurencja – między innymi „Killera” (swoją drogą, wielka szkoda, że „Siarę” od lat olewa rodzime kino) i „Dnia świra”.

Zakochani w Rzymie

Jeśli chodzi natomiast o nowsze filmy, Interia VOD ma mało do zaproponowania. Zobaczymy najsłabszą produkcję z Gierszałem „Yuma”, „Zakochanych w Rzymie” Allena, „Internat” lub „Niewiernych”. Trochę słabo – konkurencyjne serwisy VOD mają to samo i jeszcze więcej, i niejednokrotnie w lepszych cenach.

REKLAMA

Możemy kupić 100 (6.50), 140 (7.90), 160 (9.90 – tyle kosztuje „premiera”) i 550 (24.90) punktów, które wymienimy na wybrane produkcje. Sami przyznacie, że takie rozwiązanie wprowadza jedynie zbędny zamęt, a ceny są niezbyt atrakcyjne. Innym sposobem jest wykupienie abonamentu – 30-dniowy (19.90) i 90-dniowy za 49.90. Nadal całkiem drogo. Znacznie ciekawszy i przystępniejszy cenowo okazuje się pakiet iplaFILM, który swego czasu wziąłem pod lupę.

VOD Interii, będące tak naprawdę wyłącznie Strefą VOD w nowej odsłonie, nie ma jakiejkolwiek siły przebicia i komplikuje sytuację użytkownikom nieco archaicznymi punktami. Biorąc pod uwagę oferty Onetu lub ipla, stosunkowo uboga oferta przy wspomnianych kosztach jest po prostu nie do przyjęcia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA