REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Wataha" - jest teaser drugiego sezonu. Premiera w przyszłym roku

Pogłoski - a nawet oficjalne komunikaty HBO - o śmierci "Watahy" były mocno przesadzone. Trwają intensywne prace nad drugim sezonem serialu, na co najlepszym dowodem niech będzie pierwszy teaser, który pojawił się w sieci. 

21.11.2016
9:47
Wataha - zobacz teaser drugiego sezonu serialu HBO
REKLAMA
REKLAMA

"Wataha" wraca, choć wydawało się, że nigdy do tego nie dojdzie. Po urwanym, pozostawiającym niezamknięte wątki finale pierwszego sezonu kontynuacja wydawała się naturalnym posunięciem, a jednak HBO wydało oficjalne oświadczenie, że do jej powstania nie dojdzie. Później przez chwilę była nadzieja, że drugą serię wyprodukuje inna stacja, okazało się jednak, że nie ma chętnych - serial byłby zbyt drogi, a przez to ryzykowny. I gdy już wydawało się, że wszystko stracone, HBO w czerwcu tego roku, nagle poinformowało, że jednak zrealizuje drugi sezon.

wataha class="wp-image-39880"

Najprawdopodobniej wpływ na tę decyzję dobre przyjęcie serialu w innych państwach. "Wataha" była emitowana w 15 krajach, w których obecne jest HBO Europe - poza Polską m.in. na Węgrzech, w Holandii, Czechach i w Chorwacji. Tak czy inaczej, do powstania drugiej serii jednak dojdzie, a jeśli ktoś obawiał się, że stacja po raz kolejny zmieni zdanie w tej sprawie, to bezzasadnie. W sieci udostępniono właśnie pierwszy teaser, dowodzący, że produkcja jest w toku.

REKLAMA

Na temat drugiego sezonu "Watahy" wiadomo na razie niewiele. Premiera zaplanowana jest na rok 2017, a do obsady powrócą Leszek Lichota i Aleksandra Popławska. Akcja ponownie toczyć się będzie w Bieszczadach. Dalsze szczegóły pozostają na ten moment nieujawnione.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA