REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Tak wyglądałby zwiastun „Wiedźmina” od Netfliksa, gdyby główną rolę zagrał Tomasz Karolak

W sieci pojawił się zwiastun „Wiedźmina", w którym... zabójcę potworów portretuje Tomasz Karolak. 

08.11.2019
18:00
wiedzmin karolak
REKLAMA
REKLAMA

Przeżyjmy to jeszcze raz. Gdy tylko Netflix ogłosił, że zajmie się ekranizacją „Wiedźmina”, to rozpoczęła się giełda nazwisk. Typowano, kto może wcielić się w bohatera sagi Andrzeja Sapkowskiego. Te poważniejsze przewidywania wskazywały na przykład Madsa Mikkelsena, czasem nieśmiało pojawiał się Henry Cavill, ale z wątpliwościami, czy Netflix zdecyduje się wydać duże pieniądze na tak rozpoznawalnego aktora.

Poważne rozważania odłóżmy jednak na bok, bo od dawna wiadomo, kto został wiedźminem Geraltem w adaptacji czerwonego serwisu VOD.

W tym czasie najgęściej pojawiające się żarty dotyczyły angażu dwóch aktorów. Pierwszym był rzecz jasna Michał Żebrowski, który słynnego zabójcę potworów grał w filmie i serialu, który powstał na podstawie tego pierwszego. Doceńmy również, że sam aktor podchodził do całej sprawy z dość dowcipnym dystansem.

Drugim typem był oczywiście Tomasz Karolak, który chociaż do roli Wiedźmina nie nadaje się wcale, tak jego wyjątkowo częsta obecność w polskim kinie rozrywkowym i szczera, uśmiechnięta najczęściej twarz sprawiły, iż w oczach wielu internautów stał się on wyborem numer 1. Ile w tym sympatycznych żartów, a ile złośliwości, trudno jest już powiedzieć. Nie zmienia to jednak faktu, że wstawienie sympatycznego tatusia z serialu „Rodzinka.pl” do produkcji o znienawidzonym i odtrąconym zabójcy potworów było przewrotnie zabawne. I, zdaniem niektórych, ciągle jest.

Kilka dni temu w Sieci pojawiła się przeróbka 2. zwiastuna serialu „The Witcher”.

REKLAMA

To właśnie w niej możemy zobaczyć, jak wyglądałby – i brzmiał! – Tomasz Karolak, gdyby Netflix nie zainwestował swoich pieniędzy w Cavilla. I cóż, Netfliksie, zobacz to i sprawdź, co straciłeś.

Serial „Wiedźmin” pojawi się w serwisie Netflix już 20 grudnia 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA