REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD

Tak wygląda intro do serialu „X-Men ‘97”. Nostalgia pełną gębą

Dzisiaj miała miejsce oficjalna premiera pierwszych dwóch odcinków najnowszego serialu „X-Men ‘97”. Wiele osób czekało na to wydarzenie z zapartym tchem. Nic w tym dziwnego, ponieważ produkcja miała być swoistym powrotem do dziecięcych i młodzieżowych wspomnień. Pierwsze materiały dotyczące tytułu, ukazane w 2022 roku, stanowiły dowód na to, że twórcy będą trzymać się znanej, ukochanej stylistyki. Czy tak faktycznie się stało? A przede wszystkim: jak wygląda intro?

20.03.2024
15:01
X-Men '97 intro, Disney+
REKLAMA

Produkcja „X-Men ‘97” jest bezpośrednią kontynuacją legendarnej serii animowanej z 1992 roku – „X-Men: The Animated Series”. Widzowie musieli zatem czekać aż 32 lata na to, aby w końcu ktoś podjął się tego trudnego zadania. Uderzanie w tak kruchą konstrukcję, jaką jest sentyment, przypomina trochę ryzykowne stąpanie po grząskim gruncie. Jednak wyglądało na to, że całość zmierza w dobrym kierunku. Przede wszystkim trzeba było zadbać o dobry wstęp. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Fani dawnych „X-Menów” przecież z pewnością pamiętają serialowe intro. A nawet jeśli wydaje im się, że nie, to najprawdopodobniej samo wyryło się już na stałe w ich umysłach. Ciekawi? Tak rozpoczyna się tytuł „X-Men ‘97”.

Więcej o „X-Menach” czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA

Intro do serialu X-Men ‘97 pobudza piękne wspomnienia

Trzeba śmiało przyznać, że twórcy naprawdę przyłożyli się do stworzenia intra. Sentyment uruchomił się praktycznie od razu po usłyszeniu pierwszego dźwięku kultowej melodii. Widoczne jest również to, że złożona obietnica została dotrzymana. Faktycznie stylistyka odzwierciedla to, co mogliśmy oglądać na ekranach telewizorów 32 lata temu. W końcu możemy też ponownie zobaczyć ukochanych mutantów - Rogue, Bestię, Gambita, Jean Grey, Wolverine’a, Storm, Jubilee, Cyklopa, Morpha i Bishopa. Wspomnienia wracają, zdecydowanie. Pozwólmy im zostać nieco dłużej z nami i przypomnijmy, jak wyglądał wstęp do animacji z 1992 roku.

Oficjalne intro serialu X-Men: The Animated Series

A tak wygląda czołówka najnowszej produkcji Marvela - „X-Men ‘97”.

REKLAMA
Intro serialu X-Men ‘97

Serial „X-Men ‘97” można obejrzeć na platformie Disney+.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA