REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Dzieje się

Jeden z najbardziej satysfakcjonujących horrorów ostatnich lat dostanie kontynuację

W 2019 roku na ekrany kin trafił film „Zabawa w pochowanego”. Widzowie z pewnością udawali się na seans z myślą, że zobaczą całkiem niezły horror. Ostatecznie otrzymali jednak coś więcej. Mnóstwo czarnego humoru oraz istną wojnę klasową. Niedługo będziemy mogli przeżyć tę krwawą przygodę jeszcze raz, ponieważ „Zabawa w pochowanego” otrzyma część drugą.

16.04.2024
13:00
Film Zabawa w pochowanego 2, sequel
REKLAMA

Magiczne trio powraca. Tyler Gillett, Matt Bettinelli-Olpin oraz Chad Villella to czołowi przedstawiciele firmy producenckiej - Radio Silence. Spod ich twórczych dłoni wyszedł nie tylko film „Zabawa w pochowanego”, ale też „Krzyk” z 2022 roku i „Krzyk VI” z roku 2023. Mężczyźni od lat w swoich produkcjach łączą klasyczne pojęcie strachu ze specyficznym humorem. Dosłownie odwracają horror do góry nogami i bawią się nim na wszelkie możliwe sposoby. Przełamują schematy, są autoironiczni, bardzo sprawnie balansując przy tym na granicy dobrego smaku. Ich tytuły to już gwarancja dobrej zabawy, a przede wszystkim najczystszej rozrywki. Nic więc dziwnego, że artystyczne trio chce dostarczać jej swoim widzom coraz więcej. Niedawno zapowiedziano, że powstanie druga część filmu „Zabawa w pochowanego”, a scenariusz do niego jest już gotowy.

REKLAMA

Powstanie Zabawa w pochowanego 2

Pierwsze pogłoski o tym, że trwają prace nad sequelem, pojawiły się już pod koniec marca. Podobno zespół Radio Silence udał się do Vegas zaraz po premierze pierwszej odsłony filmu „Zabawa w pochowanego”. Chcieli od razu poinformować o tym, że planują kontynuować tę historię. Na ekranie ponownie ma pojawić się odtwórczyni głównej roli, Samara Weaving. Reżyserią tym razem ma zająć się Adam Robitel. Przypomnijmy, że produkcja „Zabawa w pochowanego” opowiadała historię świeżo upieczonej żony imieniem Grace. Kobieta przeżywa najgorszą noc poślubną. Jej nowi teściowie zmuszają ją do rytualnej gry w chowanego. Nie jest ona oczywiście zwyczajna. Rodzina męża ma tropić pannę młodą w ogromnej posiadłości. Wszyscy mają w ręku broń, przy pomocy której chcą zakończyć życie Grace.

Wszystko się układa. „Zabawa w pochowanego 2” właśnie powstaje. Możemy powiedzieć, że istnieje scenariusz, który jest pie*****nym bangerem i absolutnie za*****tym sequelem. Niezależnie od tego, jak zostanie zrealizowany oraz w jakim charakterze pomagamy go zrealizować, jesteśmy bardzo podekscytowani, że to się dzieje. Ten film jest naprawdę miłością naszego twórczego życia na wiele sposobów.

mówi Tyler Gillett

Zespół Radio Silence wypowiedział się także na temat swojego najnowszego filmu, „Abigail”. Członkowie zgodnie twierdzą, że nadchodzący tytuł czerpie wiele z „Zabawy w pochowanego”. Widzowie mogą się więc śmiało szykować, ponieważ już za kilka dni, a konkretnie 19 kwietnia, na ekrany kin trafi produkcja, która z pewnością zapewni bardzo dobrą rozrywkę. Na ten moment nie znamy oficjalnej daty premiery „Zabawy w pochowanego 2”. Na razie musi wystarczyć nam rada Tylera Gilletta. Mówi on o tym, aby jeszcze nie chować do szafy cosplayu panny młodej z poprzednich lat.

Oficjalny zwiastun filmu Zabawa w pochowanego

Film „Zabawa w pochowanego” można obejrzeć m.in. na platformach Disney+ oraz Apple TV+.

REKLAMA

Więcej o horrorach czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA