REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Zapłać ile chcesz za Medal of Honor, Dead Space i inne gry EA. Nowy Humble Bundle wgniata w fotel

Pamiętacie świetny Humble Bundle z serią Alan Wake? Organizatorzy akcji po raz kolejny podnieśli poprzeczkę, przechodząc samych siebie. Wybaczcie dyskusyjną jakość wiadomości, ale jedną ręką piszę dla Was tę informację, drugą zamawiając potężną paczkę.

14.08.2013
21:32
Zapłać ile chcesz za Medal of Honor, Dead Space i inne gry EA. Nowy Humble Bundle wgniata w fotel
REKLAMA
REKLAMA

Nie musicie się jednak spieszyć. Nowe HubleBundle będzie trwało przez trzynaście kolejnych dni, toteż nie szarżujcie z doładowaniem konta PayPal, o ile nie zależy Wam na dwóch dodatkowych produkcjach. Z kapitalnej akcji trzeba jednak skorzystać, ponieważ to oferta jedyna w swoim rodzaju.

Wpłacając dowolną sumę, na ten przykład jednego dolara, zyskujecie dostęp do sześciu gier ze stajni Elektroników. W Waszym posiadaniu znajdą się takie tytuły jak kapitalne Mirror’s Edge, naprawdę przerażający Dead Space (szkoda, że dostępna w tym zestawie część trzecia nie ma już wiele wspólnego z horrorem, zamieniając się w grę akcji), rozczarowujące Medal of Honor, udane Crysis 2 oraz dające masę frajdy Burnout Paradise.

Żeby było jeszcze lepiej, po wpłaceniu średniej sumy przekazywanej przez użytkowników, dostaniecie dostęp do dwóch kolejnych pozycji EA. Mowa o wystarczającym na miesiące zabawy, trzecim Battlefieldzie w edycji podstawowej oraz złotym jaju komputerowej rozgrywki – The Sims 3 z szeregiem dodatków. Na ten moment średnia stawka, którą musicie zapłacić, aby zyskać te tytuły, to 3 dolary i 64 centy. Tutaj akurat warto zmusić się do błyskawicznego działania, ponieważ średnia pnie się w górę na moich oczach.

REKLAMA

Pamiętajcie, aby nie ominąć suwaków związanych z przekazaniem części Waszej sumy na akcje charytatywne! Polecam również obejrzeć powyższy materiał promocyjny, organizatorzy są jak zwykle w formie. Co ważne, po zakupie będziecie mieli możliwość, aby dokonać aktywacji części z tych tytułów nie tylko w Origin, ale również Steam. Niezależnie od wpłaconej przez Was sumy, gratis dostaniecie również ścieżkę dźwiękową z trzeciego Battlefielda oraz The Sims 3 (Kto by tego słuchał?).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA