REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Prime Video: co obejrzeć w weekend? Wybraliśmy TOP 5 produkcji - niektóre zaraz znikną z serwisu

W ten weekend warto pobuszować w bibliotece Amazon Prime Video. Oprócz perełek, które od jakiegoś czasu królują w serwisie, warto rzucić okiem na produkcje, które już za kilka dni nie będą dostępne na platformie. Jeśli zatem mieliście w planach obejrzeć sequel "Venoma", "Bullet Train" czy "Creed III", to nie ma na co czekać. Oto TOP 5 produkcji w Prime Video, które polecają się na weekend.

07.06.2024
14:01
prime video co obejrzec top 5 bullet train
REKLAMA

Zbliża się upragniony weekend, a wraz z nim - nasze propozycje, które oszczędzą wam przeklikiwania tytułów w serwisie Prime Video i pomogą wybrać to, na co warto rzucić okiem. Obecnie na platformie króluje kilka głośnych produkcji, m.in. adaptacja fanfika o Harrym Stylesie z Anne Hathaway w roli głównej, czyli "Na samą myśl o tobie", a także "Road House" z Jakiem Gyllenhaalem i polski serial "Biała odwaga". W bibliotece Prime Video, oprócz doskonale widocznych w TOP-ce produkcji, znajdują się także tytuły, które niestety lada chwila znikną z platformy, a z pewnością wiele osób chciałoby je nadrobić, zanim zostaną usunięte. Wybraliśmy TOP 5 tytułów Prime Video na weekend.

REKLAMA

Spis treści:

Prime Video - co obejrzeć w weekend? TOP 5: Bullet Train

"Bullet Train" to pełen akcji film o pięciu zabójcach, którzy znajdują się na pokładzie superszybkiego pociągu w Japonii. Każdy z nich ma własną misję do wykonania, jednak okazuje się, że ich cele są ze sobą powiązane. Gdy pociąg mknie przez kraj, sytuacja staje się coraz bardziej napięta, a bohaterowie muszą walczyć o przetrwanie i realizację swoich zadań w ciasnych i dynamicznych warunkach. Jednym z pasażerów pociągu jest Ladybug (Brad Pitt), który musi wymyślić, jak wysiąść z pojazdu.

Film "Bullet Train" jest dostępny w Prime Video do 8 czerwca. Obejrzysz go tutaj.

Zwiastun filmu "Bullet Train"

Venom 2: Carnage

"Venom 2: Carnage" to kontynuacja przygód Eddiego Brocka (Tom Hardy), który nadal stara się żyć w symbiozie z kosmicznym symbiontem Venomem. Ich życie staje się jeszcze bardziej skomplikowane, gdy nieoczekiwanie w centrum wydarzeń pojawia się nowy, potężny przeciwnik - symbiont Carnage (Woody Harrelson), którego nosicielem jest seryjny morderca Cletus Kasady. Skłóceni Eddie i Venom muszą znaleźć sposób, aby pokonać tego groźnego wroga i powstrzymać nadchodzącą katastrofę, zanim Carnage spowoduje on masowe zniszczenia.

Film "Venom 2: Carnage" jest dostępny w Prime Video do 11 czerwca. Obejrzysz go tutaj.

Creed III

Z Prime Video niebawem zniknie także film "Creed III", który jest kontynuacją historii Adonisa Creeda (Michael B. Jordan). Mężczyzna, który zdominował świat boksu, osiągając sukcesu w życiu zawodowym i prywatnym zostaje wyzwany na pojedynek przez dawnego przyjaciela i złote dziecko boksu, Damiana (Jonathan Majors). Adonis będzie musiał odnaleźć w sobie siłę, by pokonać przeszkody i udowodnić, że zasługuje na swoje miejsce na szczycie, kiedy okaże się, ze starcie przyjaciół sprzed lat będzie czymś więcej niż tylko zwyczajną walką.

Film "Creed III" jest dostępny w Prime Video do 8 czerwca. Obejrzysz go tutaj.

Niezniszczalni 4

Na samym szczycie TOP produkcji Prime Video znajduje się film "Niezniszczalni 4". Jest to kolejna odsłona serii, w której elitarna grupa najemników, prowadzona przez Barneya Rossa (Sylvester Stallone), staje przed nowym, groźnym zagrożeniem. Zespół musi ponownie połączyć siły, by stawić czoła potężnemu przeciwnikowi, używając swoich wyjątkowych umiejętności bojowych. W obliczu niebezpieczeństwa, bohaterowie muszą działać razem, aby pokonać wroga i uratować świat przed zniszczeniem.

Film "Niezniszczalni 4" obejrzysz tutaj.

Nieobliczalna

Ostatnią nowością Prime Video jest polski film "Nieobliczalna", który jest adaptacją powieści Magdy Stachuli o tym samym tytule. Thriller skupia się na kobiecie, której życie zmienia się w koszmar po przypadkowym konflikcie na drodze z nieznajomym. Szybko odkrywa, że nowo poznany mężczyzna to niebezpieczny psychopata, który zaczyna ją prześladować, zamieniając jej codzienność w walkę o przetrwanie. Bohaterka będzie zmuszona znaleźć sposób, aby uchronić siebie i swoich bliskich.

Film "Nieobliczalna" obejrzysz tutaj.

REKLAMA

O produkcjach Prime Video czytaj w serwisie Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA