REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Niegrzeczna polska komedia przejęła Amazona. Na platformie rządzi teraz seks i przemoc

Polska komedia romantyczna z buta wjechała na Amazona. Z miejsca wspięła się na pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na Prime Video w naszym kraju. Jak do tego doszło? Jak sam tytuł wskazuje, "Cały ten seks" opowiada o seksie.

18.11.2023
10:13
amazon prime video co obejrzeć cały ten seks
REKLAMA

"Cały ten seks" to pierwszy polski film oryginalny Amazon Prime Video. Po dokumencie "Lewandowski: Nieznany" i programie komediowym "LOL: Kto się śmieje ostatni" platforma ewidentnie więc wyczuła komercyjny potencjał w naszym kraju. Swoją popularnością rodzima komedia romantyczna tylko go potwierdza.

"Cały ten seks" nie jest zwykłą polską komedią romantyczną. Za jego kamerą stanął bowiem Tomasz Mandes, który najpierw z Barbarą Białowąs rozpalił rodzime kino za sprawą "365 dni", a potem samodzielnie już zrealizował "Heaven in Hell". Jak więc możecie się już domyślać, swój najnowszy film przyprawił na ostro. To niegrzeczna produkcja o łóżkowych przygodach sześciu par na różnych etapach związku.

Więcej o ofercie Amazon Prime Video poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Amazon Prime Video - co oglądają Polacy?

W "Całym tym seksie" seksuolog Artur nie dość, że sam mierzy się z problemami w małżeństwie, to jeszcze cierpliwie tłumaczy nam fetysze pozostałych bohaterów. A są one... cóż, całkiem ciekawe i nietuzinkowe. Bo Alicję podniecają na przykład łzy męża, z którym próbuje zajść w ciążę. Amelia chciałaby natomiast zostać zgwałcona, a Marek zabiera się do spełnienia jej fantazji, jak pies do jeża. Jakby tego było mało... ech, nie ma sensu zdradzać tutaj wszystkiego. Produkcja nie uznaje żadnego tabu.

Cały ten seks - Amazon Prime Video

"Cały ten seks" za cel stawia sobie normalizację perwersji seksualnych. Jak mu to wychodzi? Chyba całkiem nieźle, skoro od swojej premiery nie schodzi z pierwszego miejsca najpopularniejszych tytułów Prime Video. Ewidentnie więc rozpala coraz to szersze grono odbiorców.

Co o "Całym tym seksie" mówi obsada filmu? Dowiesz się ze Spider's Web: Polska komedia Amazona da wam do myślenia... o seksie. To film wyjątkowy

Użytkownicy Amazona już wcześniej rozpływali się w przemocy. Bo przecież jeszcze w zeszłym tygodniu namiętnie oglądali (anty)superbohaterskie "Gen V", w którym krew leje się na wszystkie strony. Teraz spin-off "The Boys" zleciał na drugie miejsce listy najpopularniejszych tytułów na Prime Video w naszym kraju, a goni go "Niezwyciężony" - brutalna animacja.

Chociaż polska komedia romantyczna jest już z zupełnie innej beczki, to przecież zafascynowanie użytkowników tematem seksu pięknie dopełnia ten przemocowy krajobraz zestawienia.

REKLAMA

Amazon Prime Video - TOP10 najpopualrniejszych tytułów w Polsce:

 1. Cały ten seks
 2. Gen V
 3. Niezwyciężony
 4. Upload
 5. Igrzyska śmierci
 6. Koło czasu
 7. Bosh: Legacy
 8. The Boys
 9. Igrzyska śmierci: Kosogłos - część 1
 10. The Continental
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA