REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Amazon otworzył sklep na Prime Video. Filmy wypożyczycie za grosze. Możecie też kupić "Avatara 2"

Nowa usługa platformy Amazona umożliwia wypożyczenie lub kupno filmów. Dzięki ujednoliconej cenie pierwsza opcja na ten moment kosztuje grosze. W bibliotece Sklepu Prime Video znajdziecie mnóstwo nowych hitów, jak i starszych, acz lubianych przez widzów tytułów. Wśród dostępnych produkcji jest "Avatar 2".

05.05.2023
9:04
amazon prime video avatar 2
REKLAMA

Nie tak dawno informowaliśmy o nowych usługach na Amazon Prime Video. Dokładnie chodziło o kanały, do których użytkownicy mogą wykupić sobie dostęp. Biuro prasowe serwisu zapewniało nas wtedy, że to nie koniec niespodzianek dla subskrybentów. I faktycznie, nie minęło wiele czasu, a wśród Prime Video Channels pojawiło się MGM+. Teraz na platformie ruszył sklep/wypożyczalnia filmów. Co ciekawe, wśród tytułów znalazło się miejsce na "Avatara: Istotę wody".

Jak czytamy w zakładce platformy, Sklep Prime Video to "najnowsze filmy i hity dostępne teraz do kupienia lub wypożyczenia". Działa więc na zasadach serwisów pokroju Cineman czy też Rakuten TV. Ujednolicona cena jest jednak bardziej niż zachęcająca. Dosłownie za grosze możemy obejrzeć interesujący nas tytuł z bogatej oferty usługi.

REKLAMA

Sklep Amazon Prime Video - co obejrzymy w ramach nowej usługi platformy?

Biblioteka Amazon Prime Video wypełniona jest hitami, choć warto zauważyć, że są to przede wszystkim produkcje, które znajdziemy w ofercie innych platform streamingowych. Wśród nich nie brakuje bowiem "Top Gun: Maverick", "Bullet Train", "Nie!", czy najnowszej odsłony przygód Jamesa Bonda "Nie czas umierać". Prócz tego w ofercie znalazły się też tytuły starsze i lubiane przez widzów, jak "Krzyk", "Bękarty wojny" bądź seria "Harry Potter" i "Fantastyczne zwierzęta".

Wszystkie filmy można wypożyczyć za jedyne 2,99 zł. Wybierając tę opcję mamy 30 dni na obejrzenie danego tytułu, który dostępny jest przez 48 godzin po rozpoczęciu oglądania. Oferta jest jednak ograniczona czasowo. Ujednolicona cena obowiązuje tylko do 31 maja 2023 roku. Ile ma wynosić potem? Tego na ten moment nie wiadomo.

Avatar: Istota wody - Amazon Prime Video - VOD - premiera online
REKLAMA

Nie rzucajcie się na Sklep Amazon Prime Video, aby za 3 zł obejrzeć wspomnianego "Avatara: Istotę wody". Ten akurat film można jedynie kupić, a więc zyskać do niego dostęp na zawsze za 54,99 zł. Ceny kupna danych tytułów bywają różne, zostały ustalone indywidualnie.

Czytaj także:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA