REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Zupełnie nowe usługi w Amazon Prime Video. Do abonamentu możesz dokupić inne abonamenty

Amazon Prime Video to świetna usługa. Pełno w niej interesujących filmów, seriali i programów typu reality. A teraz dodatkowo pojawiła się możliwość... wykupienia subskrypcji szeregu pomniejszych platform VOD. Z dobrego źródła wiemy, że nadchodzą też inne niespodzianki dla użytkowników serwisu.

06.04.2023
14:02
prime video channels nowość
REKLAMA

Wchodząc na Amazon Prime Video, zauważyliście coś nowego? Przynajmniej u części z was gdzieś między kolejnymi sekcjami z filmami i serialami pojawiła się z pewnością kategoria "moje subskrypcje". A w niej szereg miniatur - jedna z gwiazdami muzyki pokroju Freddie'ego Mercury'ego, druga z Kardashianką, etc., etc. O co w tym wszystkim chodzi? Czemu ma służyć? I przede wszystkim ile kosztuje dostęp Stingraya, bo się przyda na tę imprezę karaoke, co chciałem ją zorganizować już od dawna?

Sprawa jest całkiem prosta. W "moich subskrypcjach" znajdują się tzw. Prime Video Channels, czyli dodatkowe usługi, do których dostęp można wykupić z poziomu serwisu Amazona. Jak czytamy w centrum pomocy platformy, są to kanały premium i kanały specjalistyczne oferujące szeroki wybór rozrywki. Na ten moment wśród nich znajdziemy:

REKLAMA
 • Qello Concerts by Stingray
 • Hayu
 • OutTV
 • Pash
 • Stingray Karaoke
Prime Video Channels

Prime Video Channels - co kryją dodatkowe subskrypcje platformy Amazona?

Wymienione nazwy pewnie nic wam nie mówią, dlatego już śpieszę z wyjaśnieniami. Quello Concerts to kanał dla melomanów. Dzięki niemu możecie obejrzeć koncerty waszych ulubionych gwiazd. Obejrzycie (i przede wszystkim posłuchacie) występy na żywo takich artystów jak Adele, Beyonce, Dua Lipa, a nawet zespołów Bee Gees czy Queen (oczywiście z Freddie'im Mercurym na wokalu). W "moich subskrypcjach" od Stingraya znajdziecie też platformę Karaoke z podkładami muzycznymi i słowami słynnych piosenek. W sam raz na imprezę.

Hayu to kanał dla miłośników reality shows. Za jego sprawą możecie zagłębić się w świat Kardashianek, żon Beverly Hills czy New Jersey, a nawet poznać rzeczywistość pracowników centrum alarmowego. Do wyboru do koloru. Jeśli uwielbiacie podglądać życie pięknych i bogatych, patrzeć jak pocą się uczestnicy Top Chefa i odkrywać tajemnice seryjnych morderców, zdecydowanie jest to platforma właśnie dla was.

Hayu - Prime Video Channels

OutTV skierowany jest przede wszystkim do społeczności LGBT+. Znajdziecie na nim filmy, seriale i programy o tematyce queerowej. Od "Jestem chłopakiem czy dziewczyną?", przez "Tom of Finland" aż po "Szkołę z dużą szafą". Platforma zapewni wam wiele godzin doskonałej rozrywki w kolorach tęczy.

Czytaj także:

Na koniec zostaje Pash, które pokochają wasze dzieci. To kanał dla najmłodszych i wchodzących w dorosłość widzów. Bajki, teen dramy, seriale fantasy dla młodzieży - to wszystko znajdziecie na tej platformie. Wśród dostępnych tytułów znajduje się popularne "H2O - Wystarczy kropla".

Prime Video Channels - ile kosztuje dostęp?

Prime Video Channels nie wchodzą w skład subskrypcji Amazon Prime Video. Trzeba wykupić osobne abonamenty, które kosztują kolejno:

 • Qello Concerts by Stingray - 10 zł/msc.
 • Hayu - 19,99 zł/msc.
 • OutTV - 10 zł/msc.
 • Pash - 14,99 zł/msc.
 • Stingray Karaoke - 10 zł/msc.

Każdy z serwisów oferuje bezpłatny okres próbny. Obejmuje on zazwyczaj pierwszy tydzień subskrypcji danego kanału. Wyjątkiem jest Pash, którego ofertą możecie cieszyć się przez 14 dni zupełnie za darmo.

Czytaj także:

REKLAMA

Skontaktowaliśmy się z przedstawicielami Amazon Prime Video w Polsce z prośbą o dodatkowe informacje na temat usługi Prime Video Channels. Jak się okazuje, na ten moment komunikacja w tej sprawie jest dopiero przygotowywana. Więcej dowiemy się już wkrótce. Dostaliśmy zapewnienie, że będzie więcej niespodzianek.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA