REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

„Candyman” popija „Zabójczy koktajl”. Oto najciekawsze nowości tego weekendu

Candyman, Candyman, Candyman, Candyman, Candyman – proszę bardzo. Wywołałem dla was upiora z hakiem zamiast ręki, który już czeka na was w kinach. A zaraz po tym jak was przestraszy, warto odpalić Netfliksa i rozluźnić się przy komedii dla nastolatków.

28.08.2021
10:33
candyman co obejrzeć w weekend premiery
REKLAMA

Piękną mamy jesień tego lata. Pewnie zdążyliście już wyciągnąć koce z szafy, ale zanim się pod nimi zakopiecie, aby oglądać weekendowe nowości Netfliksa, warto wyjść z domu i wybrać się do kina. Tam czeka już na was pełne humoru kino akcji z twardymi kobietami oraz znany nam już skądinąd Candyman w zupełnie nowej odsłonie. Na wielkim ekranie jest więc i strasznie i śmiesznie.

REKLAMA

Filmy, seriale, programy – podpowiadamy co obejrzeć w weekend

Twórcy nie oszczędzają widzów. Z każdą sceną musi być szybciej, więcej, zabawniej. Reżyser popisuje się swoją wyobraźnią, każąc bohaterkom walczyć w najdziwniejszych miejscach, korzystając ze wszystkiego co mają pod ręką. Widowiskowa akcja idzie w parze z (często suchymi) żartami. Tytuł nie kłamie. Ten koktajl naprawdę jest zabójczy.

Film już w kinach.

Candyman

Czy odważysz się wypowiedzieć jego imię pięć razy przed lustrem? „Candyman” powraca w reboocie/sequelu serii zapoczątkowanej przez Bernarda Rose’a. Nia DaCosta razem z Jordanem Peele’em proponują nam nowe spojrzenie na tytułowego upiora. Tym razem jest on symbolem krzywd, jakie spotkały Afroamerykanów na przestrzeni dziejów. Film nie tylko jest mocno zaangażowany społecznie oraz naszpikowany współczesnymi kontekstami, ale potrafi też nieźle przestraszyć. Głos Tony’ego Todda będzie was prześladował jeszcze długo po seansie.

Film już w kinach.

Cały on

Była „Cała ona”, gdzie popularny chłopak próbował przemienić szarą myszkę w królową balu. W „Całym nim” dochodzi do genderowej rewolucji i tym razem to influencerka postanawia uczynić z nieudacznika króla balu. Czy jej się to uda? W tej odwróconej wariacji na temat Kopciuszka sporo się dzieje i humoru nie brakuje.

Film już na Netfliksie.

Clickbait

Dzisiaj nie wyobrażamy sobie życia bez mediów społecznościowych. „Clickbait” analizuje ich rolę w morderstwie internetowego oprawcy. Twórcy zdecydowali się na ciekawy zabieg narracyjny i przedstawiają wydarzenia z perspektywy ośmiu różnych osób zaangażowanych w sprawę. Jest mrocznie, a napięcie tylko wzrasta.

Serial już na Netfliksie.

See: 2. Sezon

Obejrzeliście „Sweet Girl” i mało wam Jasona Momoy? Żaden problem. Aktor powraca do świata „See”, czyli dystopijnej przyszłości, w której ludzie utracili zmysł wzroku. Przystosowali się do nowych warunków, ale pewnego dnia rodzą się wyjątkowe bliźnięta. Teraz poznamy dalsze losy bohaterów. Nudno nie będzie.

Pierwszy odcinek już na Apple TV+.

REKLAMA

Co poza tym?

W sobotę szczególnie polecamy: kultową polską komedię „Kiler” (Stopklatka, sobota 20:00), thriller sci-fi „Inwazja” (TVN7, sobota 20:00) i słynną parodię slasherów „Straszny film” (TNT, sobota 21:00).

W niedzielę szczególnie polecamy: Toma Cruise’a w „Ostatni samuraj” (TVN, niedziela 20:00), Vina Diesela ratującego świat na snowboardzie „xXx” (TNT, niedziela 20:40) i Naomi Watts jako królową ludzkich serc „Diana” (TVP1, niedziela 21:25).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA