REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

CDP.pl - kup Guild Wars 2 i wygraj… toster

tost
15.02.2013
18:06
REKLAMA

Tak, dokładnie, zgadza się. Toster. W dodatku nie byle jaki, bo wypalający na pieczywie smocze logo Guild Wars 2. To nie wszystkie dziwaczne nagrody, jakie przygotowało cdp.pl

REKLAMA

Na czym polega „Cyfrowy Giermasz”? Prosta sprawa, wchodzisz tutaj i kupujesz jedną z trzech kampanii Guild Wars, za marne i uczciwe 10 złotych od sztuki. Jeżeli grę posiadacz już od dłuższego czasu, ale za wszelką cenę chcesz wziąć udział w tostowym konkursie, zawsze możesz kupić niesamodzielny dodatek Eye of The North, za skromnego piątaka. Gry można instalować i ściągać nieskończoną ilość razy, na każdym komputerze, jaki tylko posiadamy.

Warto? Chociaż miażdżąca większość fanów serii morduje zacne Guild Wars 2 (sam zaliczam się do tego grona), model rozgrywki z pierwszych Wojen Gildii nie zmusza nas do kooperacji z innymi graczami. Tak samo dobrze możemy się bawić zarówno z paczką znajomych, jak i samotnie, korzystając z opcjonalnej pomocy NPC-ów. Co do samych gier – to wciąż naprawdę dobre pozycje, każda z nich dostała nie mniej niż 84 punkty w serwisie metacritic. Gorzej wypadło tylko niesamodzielne Eye of the North, z 79 punktami w 100-punktowej skali. Zupełnie niezasłużenie, bo dodatek wymiata, zwłaszcza w aspektach audio-wizualnych.

Przejdźmy jednak do rzeczy. To trzeba zrobić, żeby zgarnąć mistrzowski toster, wprawiający nas w bojowy stan każdego ranka? Poza kupieniem dowolnej pozycji z oferty „Cyfrowego Giermaszu”, musimy wyrazić swoją empatyczną, czułą, artystyczną duszę. Forma – dowolna, byle tylko miało to związek z serią od NCsoft-u. Za pierwsze miejsce zgarniamy wcześniej wspomniany toster, koszulkę oraz czapeczkę z logo gry. Drugi na podium dostanie pluszowego charra (jedna z ras występujących w uniwersum GW), czapkę oraz koszulkę. Za trzecie miejsce zgarniemy samą czapkę z koszulką. Szczegóły konkursu znajdziecie tutaj.

REKLAMA

„Cyfrowy Giermasz”, na którym możecie kupić każdą z kampanii Guild Wars za 10 złotych, trwa do poniedziałku. Wysyłać prace konkursowe możecie natomiast do końca tego miesiąca, to jest do 28 lutego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA