REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Deadpool & Wolverine": jest krwawy zwiastun filmu Marvela. To będzie wasz ulubiony filmowy duet

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu "Deadpool & Wolverine", na który z pewnością czekali wszyscy fani Marvela. Po teaserze produkcji, który zadebiutował w lutym podczas finału Super Bowl 2024, teraz wiadomo już nieco więcej. Kiedy premiera?

22.04.2024
15:33
deadpool and wolverine pierwszy zwiastun
REKLAMA

"Deadpool & Wolverine" będzie jedynym filmem w 2024 r. spod szyldu Marvela, co jeszcze mocniej podsyca oczekiwania fanów. W lutym dowiedzieliśmy się, że do MCU powróci Wolverine, z który po raz ostatni pojawił się na ekranie w 2017 r. za sprawą produkcji "Logan: Wolverine". Bohater, początkowo niechętny do zawarcia współpracy z Deapoolem, ostatecznie łączy siły z Wadem Wilson, wyruszając z nim w międzywymiarową podróż i stając do walki przeciwko złu, które jest zagrożeniem dla całego multiwersum.

REKLAMA

Jest pierwszy zwiastun filmu "Deadpool & Wolverine"

Zapowiedź sugerowała, że Deadpool w końcu dołączy w pełni do MCU, a sam teaser ujawnia tajemniczą rolę Matthew Macfaydena - aktor z "Sukcesji" wcieli się w agenta pod pseudonimem Paradox. I choć w komiksach Marvela można było się już natknąć na tę postać, wygląda na to, że twórcy postanowili, że będzie to zupełnie nowe wcielenie. Nie zabraknie także powiązań z serialem "Loki" i TVA.

Fabuła produkcji "Deadpool & Wolverine" skupia się na TVA, biurokratycznej organizacji istniejącej poza czasem i przestrzenią, która przerywa spokojne życie Deadpoola - Wade Wilson wraz z Wolverinem/Loganem zostają wysłani na misję, która całkowicie zmieni historię MCU.

REKLAMA

Reżyserem produkcji "Deadpool & Wolverine" jest Shawn Levy, który współtworzył scenariusz wraz z Ryanem Reynoldsem, Rhettem Reese, Paulem Wernickiem i Zebem Wellsem. W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds (Deadpool), Hugh Jackman (Wolverine), Emma Corrin (Cassandra Nova), Brianna Hildebrand, Matthew Macfadyen (Paradox), Morena Baccarin (Vanessa), Leslie Uggams (Blind AI), Karan Soni (Dopinder), Jennifer Garner, Shioli Kutsuna, Rob Delaney (Peter) i Stefan Kapicic.

Premiera filmu Marvela "Deadpool & Wolverine" zaplanowana jest na 26 lipca 2024 r.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA