REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Maciej Stuhr w serialu twórców "Domu z papieru". Kiedy i gdzie go zobaczymy?

Zdjęcia do "SCAR" już się rozpoczęły. To nowy projekt reżysera i scenarzystów jednego z najpopularniejszych seriali Netfliksa - "Domu z papieru". Nie tylko dlatego warto produkcji wyczekiwać. Jak się bowiem okazuje, wystąpi w niej Maciej Stuhr.

20.12.2023
20:11
maciej stuhr serial dom z papieru canal+
REKLAMA

Czy to będzie hit na miarę netfliksowego "Domu z papieru"? Twórcy hiszpańskiego serialu - scenarzyści Pablo Roa i Fernando Sancristobal oraz reżyser Miguel Angel Vivas - są przecież w projekt zaangażowani. Tym razem wzięli się za adaptację bestsellera Juana Gomeza-Jurado zatytułowaną oryginalnie "Cicatriz", co podobnie jak angielskie "SCAR" oznacza bliznę.

Jak czytamy w informacji prasowej CANAL+ Polska - koproducenta nadchodzącego serialu - "SCAR" opowiada historię Iriny, która w wieku 9 lat przeżyła zamach na swoją rodzinę. Po tym zdarzeniu "wyjeżdża z Ukrainy na gorące południe Hiszpanii. Jej cel to wendeta na wschodnioeuropejskiej mafii działającej w Marbelli, której członkowie zabili jej rodziców i porwali siostrę. Bohaterka, dzięki profesjonalnemu szkoleniu otrzymanym od byłego sierżanta armii, wykorzysta wszystkie swoje zdolności, aby dokonać zemsty. Po drodze spotyka jednak Simona, utalentowanego programistę, który walczy również ze swoimi demonami".

Więcej o CANAL+ poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

SCAR - hiszpański serial z Maciejem Stuhrem

Brzmi interesująco? Twórcy określają nadchodzący serial jako kino akcji wypełnione emocjami, porównując "SCAR" do "Nikity" i "Hanny". Główne role zagrali Milena Radulovic ("Otchłań") i Juanlu González ("Valeria"). W obsadzie znalazło się również miejsce na Macieja Stuhra, ale nie ujawniono, w kogo dokładnie się wciela. Warto jednak nadmienić, że nie jest to pierwszy raz, kiedy CANAL+ Polska udało się wprowadzić polskie akcenty do zagranicznych produkcji.

Belfer - Maciej Stuhr - CANAL+
REKLAMA

Międzynarodowe koprodukcje to dla nas świetna możliwość współpracy z największymi talentami z całego świata oraz kolejny krok do rozwijania oferty programowej CANAL+. Projekt SCAR, zaczynając od samej historii, poprzez intrygującą mieszankę południowych i wschodnich klimatów, nietypowe i dalekie od stereotypów spojrzenie na Hiszpanię, production value i udział scenarzystów kultowego "Domu z papieru" zapowiada się na hit, o którym będzie głośno. A polskie akcenty w serialu będą stanowić dodatkową wartość dla naszego widza. Dzięki naszej partycypacji w koprodukcjach mogliśmy stworzyć tak dobrze przyjęte tytuły jak MARIA ANTONINA czy DNA, przy których w obsadzie znalazły się również polskie nazwiska.

- mówi Małgorzata Seck, wiceprezes ds. programowych w CANAL+ Polska.

Co prawda nie znamy jeszcze dokładnej daty premiera serialu. Wiadomo jednak, że "SCAR" w naszym kraju pojawi się w 2024 roku w CANAL+ Online i CANAL+ Premium.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA