REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Gdzie obejrzeć film "Flash"? Najnowszy film DC jest już w VOD

Najnowszy film z uniwersum DC - "Flash" - do kin trafił w połowie czerwca, a już teraz możemy znaleźć go w VOD. Sprawdzamy, gdzie obejrzeć online produkcję z Ezrą Millerem i Michaelem Keatonem.

06.08.2023
14:00
flash 2023 film online gdzie obejrzeć vod premiera
REKLAMA

"Flash" to przedostatni (przed nami jeszcze "Aquaman 2") film DC przed nowym otwarciem filmowego uniwersum pod kierownictwem Jamesa Gunna i Petera Safrana. Filmowi Andy'ego Muschiettiego - luźnej adaptacji kultowego "Flashpoint" - towarzyszyła atmosfera chaosu. O tytule mówiło się przez długie lata, pogłoski dotyczące konceptu wielokrotnie się ze sobą gryzły, a media wielokrotnie pisały o przerobieniu całego zakończenia filmu. Sam Gunn podkreślał: "Flash" będzie resetem, choć nie stuprocentowym. "Film resetuje wiele rzeczy, ale nie wszystkie. Niektóre postacie pozostają takie same, inne nie" - skomentował twórca.

REKLAMA
Flash

Prawda to. Koncept multiwersum jest bardzo wygodny - pozwala na resety, nowe ustawienie pionków na planszy, gładkie recasty czy liczne powroty. Tych ostatnich we "Flashu" nie brakuje - mniej i bardziej zaskakujące cameosy jednych zachwyciły, innych wyprowadziły z równowagi. Po upływie półtora miesiąca powtarzam to, co pisałem w swojej recenzji widowiska: to zdecydowanie jeden z najlepszych filmów DC. Ale zbyt wiele w nim zgrzytów, by nazwać go "dobrym". Co nie zmienia faktu, że potrafi być na tyle satysfakcjonujący, że warto dać mu szansę - nawet mimo tego, że odniósł jedną z najbardziej spektakularnych porażek komercyjnych w 2023 roku.

Czytaj także:

Gdzie obejrzeć film "Flash"? Lista serwisów VOD

"Flash" jest już dostępny w Polsce w serwisach VOD. Póki co mowa wyłącznie o tych platformach, które umożliwiają zakup cyfrowej wersji filmu lub wypożyczenie go na określony czas za mniejszą opłatą (zazwyczaj na 48 godzin od chwili rozpoczęcia oglądania).

REKLAMA
  • Sklep Prime Video - cena: 64,99 złotych za wersję 4K (zakup) lub 49,99 złotych (wypożyczenie)
  • Rakuten - 69,99 złotych za wersję 4K/HD (zakup) lub 49,99 złotych (wypożyczenie)
  • Player.pl - 40 złotych (wypożyczenie)
  • CANAL+ Online - 49,99 złotych (wypożyczenie)

Flash będzie również dostępny dla subskrybentów HBO Max w ramach abonamentu. Premiera w serwisie już 25 sierpnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA