REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Drama z Frizem: o co chodzi? Influencerka zarzuca mu obczajanie skąpo ubranych dziewczyn

Friz, założyciel Ekipy, raczej stroni od dram, skupiając się na swoich nowych projektach. Tym razem o youtuberze zrobiło się jednak głośno w kontekście filmu, który został opublikowany przez makijażową influencerkę. Kobieta zarzuciła Frizowi, że ten zostawia serduszka pod zdjęciami dziewczyn w bikini, w tym jej samej.

09.04.2024
11:02
friz drama influencerka kate obserwowanie dziewczyn w bikini
REKLAMA

Karol "Friz" Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych twórców na polskim YouTubie, o którym mówi się częściej przez pryzmat jego nowych projektów, aniżeli dram i afer. Youtuber dzieli się co prawda także swoim życiem prywatnym, pokazując w sieci swoją rodzinę czy efekty swojej nauki helikopterem, lecz jednocześnie stroni od kontrowersji. Media społecznościowe, a szczególnie Instagram, służy Frizowi głównie do ogłaszania nowych formatów - ostatnio poinformował o naborze do programu "Influencer vs 100 hejterów" (do tej pory jak na razie wystąpił w nim on sam).

REKLAMA

Od kilku dni w sieci krąży jednak materiał, którym zaczął docierać do coraz większej ilości osób. Jego autorką jest influencerka makijażowa Katarzyna Szalska, która na YouTube'a tworzy pod pseudonimami Forsurprise oraz Kate. Na ten drugi kanał twórczyni nagrała do tej pory dwa filmy - jeden z nich, czyli "Ciemna strona Friza (moja historia)" skupia się na Karolu Wiśniewskim, a konkretnie na tym, kogo obserwuje na Instagramie.

Drama z Frizem: influencerka sugeruje, że youtuber obserwuje skąpo ubrane dziewczyny

W kilkuminutowym materiale influencerka skupia się na gronie obserwowanych przez Friza dziewczyn. Kate zauważyła, że na polubionych przez youtubera zdjęciach znajdują się skąpo ubrane dziewczyny. Przytoczyła również swoją historię i przyznała, że do pewnego momentu ona także była przez niego obserwowana:

Jak mnie obserwował, to oglądał moje [Instagram] Stories przez dobre parę miesięcy, ale jak skończyłam dodawać zdjęcia w bikini i zaczęłam wrzucać jakieś filmiki makijażowe, to błyskawicznie mnie odobserwował. Więc na pewno nie miał mnie wyciszoną, tak jak pewnie też inne osoby

- stwierdziła.

Kobieta wyciągnęła także stary film Karola, na którym wspomina o biuście Marcysi, byłej członkini Ekipy. Przypomniała również sytuację, kiedy Wersow postanowiła zmienić swój wygląd, by sprostać oczekiwaniom Friza, przedłużając sobie włosy, które w krótszej wersji również jej się podobały. Kate zarzuciła mu, że w sieci kreuje swoją szczęśliwą rodzinę, a w rzeczywistości jego zachowanie odbiega od tego wizerunku.

Influencerka zarzuciła Frizowi lajkowanie zdjęć skąpo ubranych dziewczyn

Wielu komentujących przyklasnęło influencerce, jednak kilku z nich stwierdziło, że dziewczyna próbuje wybić się na głośnym nazwisku. "Teraz większość dziewczyn w taki sposób prowadzi swoje sociale, a kto to ogląda to jego sprawa. Dla mnie twoje zachowanie to próba wybicia się na klikającym się nazwisku. Słabe..." - stwierdziła autorka jednego z komentarzy, na co otrzymała odpowiedź: "Nie narzekam na wyświetlenia i nie potrzebuję do tego Friza, co widać po moim TikToku, Instagramie czy chociażby drugim kanale YT: Forsurprise. Nie musiałam tego nagrywać a chciałam, bo w dzisiejszych czasach dotyczy [to] sporo osób i mam nadzieję, że pójdzie dalej". Na ten moment Friz nie odniósł się do sprawy.

REKLAMA

O Ekipie Friza przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA