REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

GENZIE ft. Bedoes? Czemu nie. Najnowsza piosenka nawiązuje do hitu rapera

Coraz więcej artystów angażuje się w różnego rodzaju projekty internetowe. Są też bardzo aktywni na wszelakich platformach social mediowych. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ TikTok to obecnie jedno z najpotężniejszych narzędzi w sieci. Z drugiej strony influencerzy również stają się celebrytami. Pojawiają się na ściankach, organizują trasy koncertowe, wypuszczają produkty spożywcze. Kto nie słyszał o najnowszych lodach EKIPY czy GENZIE? Praktycznie wszyscy. Co zatem robi w tym wszystkim Bedoes?

12.03.2024
17:39
Bedoes w najnowszej piosence GENZIE, GENZIARA
REKLAMA

Popularny raper nie pierwszy raz angażuje się w projekty spod szyldu EKIPY. Rok Temu Weronika „Wersow” Sowa nagrała odcinek, w którym spędzała 24 godziny z Bedoesem. Na jej pierwszej muzycznej płycie znalazł się też kawałek z jego udziałem. Swego czasu Faustyna z GENZIE proponowała też specjalny materiał w ramach swojej randkowej serii, gdzie również miał pojawić się muzyk. A na tym nie koniec. Z okazji dnia kobiet dziewczyny z GENZIE nagrały utwór „GENZIARA”, nawiązując do hitu „BEDOESIARA”.

Więcej o EKIPIE czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA

W nowej piosence GENZIE można usłyszeć Bedoesa

Pierwotnie tekst najnowszej piosenki w wykonaniu dziewczyn z GENZIE miał brzmieć nieco inaczej. Tytułowe nawiązanie do bardzo popularnego utworu rapera było oczywiście od początku, jednak to nie wystarczyło. Fausti wpadła na kilka ciekawych pomysłów. Na początku podkreśliła, że skoro inspirują się nutą Bedoesa, to w ich piosence musi pojawić się fragment „Jestem GENZIARA i będę to miała”. Chwilę później zasugerowała również, że muzyk może osobiście się dograć. Chodziło konkretnie o charakterystyczny śmiech, który znamy z „BEDOESIARY”. Takim oto sposobem w najnowszym kawałku GENZIE możemy usłyszeć Bedoesa. Raper praktycznie od razu zgodził się na udział w kolejnym projekcie.

REKLAMA
Bedoes dograł się do najnowszego kawałka GENZIE

Można śmiało powiedzieć, że Friz ostatnio nie próżnuje. Niedawno dowiedzieliśmy się, że zorganizowano ogromne wydarzenie – EKIPA Festival. Odbędzie się on już 16 czerwca 2024 roku. Wielu członków zarówno GENZIE, jak i EKIPY tworzy własną muzykę. Festiwal jest więc idealny dla wszystkich fanów, którzy nie chcą wybierać, na jaki koncert się wybrać.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA