REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Ekipa wypuści nowy produkt. Wyciekł projekt lodów Genzie

Wszystko wskazuje na to, że na rynku pojawią się lody Genzie - potwierdził to przede wszystkim wniosek o rejestrację znaku towarowego, który w grudniu wpłynął do Urzędu Patentowego. I choć od jakiegoś czasu jedynie spekulowano na ich temat, teraz wiadomo, kiedy dokładnie rozpocznie się ich promocja. Znana jest już pierwsza wersja smakowa, a w sieci krąży także projekt etykiety.

23.02.2024
12:14
lody genzie projekt smak
REKLAMA

Wraz z pojawieniem się na rynku lodów Ekipy, które nie wyróżniały się de facto niczym szczególnym, wśród klientów zapanował gigantyczny szał. Sorbety cytrynowe i truskawkowe znikały z lodówek w zastraszającym tempie, a co sprytniejsi postanowili na lodach jeszcze zarobić, sprzedając... papierki. I choć Ekipa wypuściła na rynek również lody inspirowane psami Friza i Wersow - Burzą i Chmurką - to nie powtórzyły one aż w takim stopniu sukcesu poprzedników. Jak będzie tym razem? Okazuje się bowiem, że za jakiś czas w sklepach mają pojawić się lody Genzie, członków projektu Friza, które są łudzącą podobne do pierwszych produktów Ekipy.

REKLAMA

Koral wypuści lody Genzie. Kiedy premiera? Jakie smaki?

Na kanale The Poland News pojawił się fragment informacji, który informuje, że od 28 lutego lody Genzie będą promowane w mediach społecznościowych i gazetkach. Nie jest jednak pewne, kiedy dokładnie będzie można zakupić je w Żabkach, bo właśnie tam będzie można je upolować. Opublikowano także projekt etykiety, która przypomina opakowanie lodów Ekipy i zdradza, że jednym ze smaków będzie arbuz i limonka.

Spekulacje na temat lodów Genzie pojawiły się już wcześniej ze względu na wniosek firmy Koral o rejestrację znaku towarowego "Lody GenZie" oraz "Lody GenZie by Ekipa", który wpłynął do Urzędu Patentowego pod koniec grudnia ubiegłego roku.

Lody Genzie
REKLAMA

O produktach Ekipy przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA