REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

Gdzie obejrzeć film „Teściowie 2” online? Pełna lista serwisów VOD

„Teściowie 2” to film w reżyserii Kaliny Alabrudzińskiej. Swojej oficjalnej kinowej premiery doczekał się 15 września 2023 roku. Jest to jedno z najnowszych dzieł twórczyni takich produkcji jak „Sexify” czy „Nic nie ginie”. Rozbrajająca komedia jest już dostępna na platformach streamingowych. Zatem gdzie można obejrzeć film „Teściowie 2” online? Przedstawiamy pełną listę serwisów VOD.

14.04.2024
7:01
Gdzie obejrzeć film Teściowie 2 online, lista serwisów VOD
REKLAMA

Tytuł „Teściowie 2” jest bezpośrednią kontynuacją produkcji „Teściowie”, którą w 2021 roku wyreżyserował Jakub Michalczuk. Tę szalona opowieść pokochało naprawdę wielu widzów. Między innymi za to, że w bardzo sprawny sposób zwracała ona uwagę na niektóre błędne wzorce zachowań. Popularne szczególnie wśród Polaków. „Teściowie 2” to komediowe spojrzenie na rodzinne problemy i dylematy. Tytuł ten jest również wręcz przepełniony komentarzami społecznymi czy politycznymi. Jest to dość śmiałe twórcze posunięcie, ale w ostatecznym rozrachunku sprawdziło się naprawdę dobrze.

REKLAMA

Teściowie 2 - gdzie obejrzeć film online?

W filmie „Teściowie 2” młoda para, znana w pierwszej części, postanawia dać sobie drugą szansę. Wcześniej zrezygnowali ze ślubu, za który rodzice zdążyli już zapłacić i to nie mało. Po raz kolejny więc zapraszają na przyjęcie rodzinę oraz przyjaciół. Ma ono odbyć się w jednej z nadmorskich miejscowości. Wśród gości znajdują się bardzo dobrze znani już widzom Wanda (Izabela Kuna) oraz Tadeusz (Adam Woronowicz). Czy jeżeli powiem, że małżeństwo znów cały czas się kłóci i nie zgadza się ze sobą w praktycznie każdej kwestii, to będzie to jakaś nowość? Pewnie nie, a już w szczególności nie dla tych osób, które śmiały się do rozpuku jeszcze podczas seansu pierwszej filmowej odsłony.

Oficjalny zwiastun filmu Teściowe 2

Do całego towarzystwa dołącza Małgorzata (Maja Ostaszewska). Kobieta jest rozwódką, ale to nie oznacza, że ma pozostać do końca życia sama. Na weselu zjawia się z pewnym tajemniczym mężczyzną, który jest od niej młodszy o kilkanaście lat. Tak rozpoczyna się impreza. Atmosfera z pewnością sprzyja rozluźnieniu i dobrej zabawie – morze, drinki, półnadzy plażowicze. Wszyscy członkowie rodziny otwierają się coraz bardziej, zrzucając przy tym kolejne maski. Czy przez to pojawią się kolejne konflikty i nieporozumienia? Oczywiście, ale standardowo już są one ukazane w bardzo humorystyczny, a może nawet uroczy sposób.

Film „Teściowie 2” jest dostępny w poniższych serwisach VOD:

  • Player - abonament: 15,00 zł

Film Teściowie także można obejrzeć online w poniższych serwisach VOD:

  • Netflix - abonament: wersja SD - 29,00 zł, wersja HD - 43,00 zł lub wersja 4K - 60,00 zł
  • Player - abonament: 15,00 zł
  • E-Kino Pod Baranami - wypożyczenie: 15,00 zł
  • MOJEeKINO - wypozyczenie: 15,00 zł
REKLAMA

Czytaj więcej o komediach na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA