REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

"Hotel Paradise" - Wiktoria wyznaje, że musi leczyć się psychiatrycznie

Wiktoria, uczestniczka czwartej edycji "Hotel Paradise", zalana łzami opowiedziała o zdrowotnych konsekwencjach swojego udziału w programie. Warto pamiętać o prawdziwym obliczu reality shows.

10.11.2021
20:35
hotel paradise wiktoria gąsior instagram
REKLAMA

Występy w reality shows takich jak "Hotel Paradise" wymagają kilku kluczowych cech. Jedną z nich, poza przykuwającymi uwagę potencjalnego widza aparycją i osobowością, niewątpliwie jest psychiczna odporność. Uczestnicy podobnych formatów regularnie mierzą się z upokorzeniami, wrogością współuczestników i internautów czy innymi formami niefizycznej przemocy.

Przez media przetacza się wrzawa wywołana wyznaniem Wiktorii ze wspomnianego "Hotelu Paradise". Jej losy już od dłuższego czasu wywołują emocje widzów programu, tymczasem sama zainteresowana za pośrednictwem Instagrama zdecydowała się podzielić swoimi odczuciami. Dopowiem, że losy bohaterki należą do najszerzej komentowanych wątków w czwartej edycji - dziewczyna przed powrotem do Polski spotykała się z presją i licznymi nieprzyjemnościami (by nie rzec: nękaniem) ze strony innych domowników, a eskalacja wewnątrzprogramowej nagonki spotkała się z krytycznym odzewem internautów.

Niektórzy nie kryją oburzenia; ba, część uczestników również zdecydowała się wesprzeć pokrzywdzoną. Wielbiciele zasypali social media reality show krytyką w związku z całą sytuacją. Sama Wiktoria skomentowała ostatni epizod ze swoim udziałem zachęcona przez fanów. Okazało się, że na domiar wszystkiego twórcy wycięli istotne z punktu widzenia bohaterki fragmenty - jej zdaniem wyłącznie dlatego, że mogłyby zniekształcić odbiór jej osoby przez widzów, czyli obraz wykreowany przez twórców i wybrakowany względem "oryginału". Co gorsza, Wiktoria wyznała również, że udział w programie odbił się na jej kondycji psychicznej.

REKLAMA
hotel paradise wiktoria gąsior instagram class="wp-image-1832089"
Wiktoria - Instagram

Hotel Paradise: Wiktoria o chorobie i leczeniu

Dostałam bardzo dużo wiadomości odnośnie tego, co się dzieje teraz w "Hotelu". (...) Właśnie odpaliłam odcinek, tak wiecie, wybiórczo to oglądam. Jestem w szoku, ile tutaj jest wycięte (…). Nie ma nawet mojej randki z Łukaszem w odcinku. Nie ma tego, że byłam w szpitalu. Nie ma tutaj nic. Nikt już mi buzi nie będzie zamykał. Nie będę z tego robić mega afery, ale macie rację, że jestem stawiana w złym świetle. Mówię o tym otwarcie. Nie podoba mi się to, nie będę tego oglądać i się denerwować. (…)

Jestem chora, mam nerwicę, mam straszliwą nerwicę, która bardzo odbija się na moim zdrowiu. Leczę się psychiatrycznie, leczę się psychologicznie, bo nie dawałam już rady. I nie mówię tego teraz dlatego, żeby ktokolwiek mi współczuł, tylko jestem przerażona. (…) Nie będę już nic ukrywać. Cała się telepię, mój układ nerwowy jest rozpie*dolony. Nie wiem, kto jest prawdziwy, ale ja jestem

- powiedziała roztrzęsiona Wiktoria.
REKLAMA

Wiktorii niemal od początku zarzucano braku szczerości i próbę manipulacji Miłoszem, z którym się związała. Wkrótce, gdy uczestnicy zapragnęli pozbyć się jej z programu, rozpoczęło się prawdziwe piekło. Kolejne ostrzały pytań podczas Pandory doprowadzały dziewczynę do łez. Jedno z pytań, jakie otrzymała, to: "jak to jest wiedzieć, że wszyscy cię nienawidzą i chcą, żebyś odeszła?". Również Miłosz, w którym czuła oparcie, w pewnym momencie zapragnął jej odejścia.

Zarzutom krytykujących zaprzecza Klaudia El Dursi, prowadząca programu, która twierdzi, że Wiktoria świetnie dogadywała się z "koleżankami" i wcale nie była źle traktowana. Całe to nękanie - zdaniem innej uczestniczki - miało być zresztą częścią "show". I zapewne tak było.

Ostatecznie zapłakana Wiktoria w social mediach uderza bezpośrednio w "Hotel Paradise" - wiele marzących o udziale w programie osób nie ma pojęcia, jak bezwzględne i wyniszczające dla wrażliwych osób mogą okazać się podobne formaty. Zapominają, że biorą udział w przedstawieniu organizowanym przez wyrachowanych wyjadaczy, świadomych tego, co najlepiej się sprzedaje. Ostatecznie ważniejsze od uczuć jednostki jest i zawsze będzie show.

Hotel Paradise 4
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA