REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Pełne akcji uniwersum poszerzy się o nowy serial. Będzie lepszy niż poprzedni?

Czy na koniec "Johna Wicka 4" twórcy uśmiercili bohatera granego przez Keanu Reevesa? Tak... Nie... Ech, to skomplikowane. Jego duch na pewno jednak nie umarł, bo przecież ostatnia odsłona przygód zabójcy zarobiła krocie. Teraz popularne filmy doczekają się kolejnego już serialowego spin-offa.

06.03.2024
17:58
john wick serial spin off
REKLAMA

"John Wick 4" to był prawdziwy hit. Przy 100 mln dol. budżetu zarobił na całym świecie ponad 440 mln dol. Więcej niż jakakolwiek poprzednia część serii. A przecież wiadomo, że nie zabija się kury znoszącej złote jaja. Stojące za produkcją Lionsgate już wcześniej zapowiadało spin-offy osadzone w uniwersum bezwzględnych morderców. Na "Ballerinę" z Aną de Armas w roli głównej wciąż czekamy, ale "The Continental" dostaliśmy jakiś czas temu.

Opowiadający o młodości dobrze nam znanego Winstona Scotta serial pozostawia wiele do życzenia. O ile "John Wick 4" cieszy 94 proc. pozytywnych opinii na Rotten Tomatoes, o tyle "The Continental" ma ich już 63 proc. Nie jest źle, ale jednak produkcja pozostawia niedosyt. Być może więc nasz apetyt na porządną rozpierduchę uda się zaspokoić w tytule właśnie zapowiedzianym przez wiceprezesa Lionsgate Michaela Burnsa.

Więcej o "Johnie Wicku" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

John Wick - będzie nowy serialowy spin-off

Jak podaje Deadline, podczas niedawnej konferencji prasowej Michael Burns przepowiedział świetlaną przyszłość dla fanów "Johna Wicka". Nie zdradził jednak żadnych szczegółów dotyczących nadchodzącego serialu:

Myślę, że rozwiniemy naszą wspaniałą franczyzę akcji z Keanu Reevesem i wydaje mi się, że zrobimy to za pomocą serialu.

The Continental - John Wick - serial
REKLAMA

Na tym oczywiście rozrost uniwersum się nie skończy. Jak już dobrze wiadomo grany przez Keanu Reevesa bohater pojawi się we wspomnianym spin-offie. "Ballerina" rozgrywa się bowiem między trzecią a czwartą częścią serii głównej. Według zapowiedzi produkcja ma się pojawić w 2025 r. Co więcej, pomimo zakończenia czwórki, w najbliższym czasie możemy się spodziewać doniesień na temat... "Johna Wicka 5". Jak bowiem podaje MovieWeb, Joe Drake z Lionsgate zdradził, że prace nad scenariuszem rozpoczęły się chwilę przed strajkiem scenarzystów.

Mało? Oczywiście, napędzanego adrenaliną uniwersum "Johna Wicka" nigdy dość. Współreżyser części pierwszej i reżyser wszystkich pozostałych odsłon serii głównej zapowiedział już osadzony w jej uniwersum serial animowany. W dodatku utrzymany w stylu anime.

Wszystkie filmy z serii "John Wick" i serial "The Continental" obejrzycie na Amazon Prime Video.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA