REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski żegnają się z programem "Pytanie na śniadanie"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odchodzą z "Pytania na śniadanie". Popularna para prowadzących program śniadaniowy opublikowała pożegnalny wpis.

23.01.2024
13:00
katarzyna cichopek i maciej kurzajewski odchodza z pytania na sniadanie
REKLAMA

"Pytanie na śniadanie" to program, który podczas rewolucji w TVP przechodzi najwięcej zmian. Do śniadaniówki, której szefową jest obecnie Kinga Dobrzyńska, dołączyli Robert Stockinger i Joanna Górska oraz Robert El Gendy i Klaudia Carlos, a niedawno pojawiły się również doniesienia o tym, że do "PnŚ" ma wrócić Katarzyna Dowbor. Z formatem pożegnali się za to m.in. Anna Popek, Ida Nowakowska i Małgorzata Opczowska. Do grona prezenterów, którzy postanowili odejść z programu, dołączyła także popularna para - Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.

REKLAMA

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odchodzą z "Pytania na śniadanie"

Para opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym pożegnała się z "Pytaniem na śniadanie". Podziękowali za współpracę wydawcom, gościom i ekipie:

Dziękujemy za wspaniałą współpracę przy produkcji programu "Pytanie na Śniadanie". Dziękujemy Wydawcom za zaufanie i wsparcie, które umożliwiły nam realizację tego programu. Wasza determinacja i zaangażowanie były kluczowe dla jego sukcesu. Dziękujemy Gościom, którzy zechcieli podzielić się swoimi historiami, wiedzą i doświadczeniem. Wasza obecność w studiu sprawiła, że każde wydanie programu było wyjątkowe i interesujące. Dziękujemy Ekipie, która pracowała za kulisami, dbając o każdy szczegół produkcji. Wasza ciężka praca, kreatywność i profesjonalizm sprawiły, że program był zawsze dobrze zorganizowany i atrakcyjny dla widzów

- czytamy w oświadczeniu.
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odchodzą z "Pytania na śniadanie"

Cichopek i Kurzajewski podziękowali także widzom za obecność przed telewizorami, podkreślając, że to dzięki nim "PnŚ" jest najchętniej oglądanym programem śniadaniowym w Polsce. "Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za współpracę i za to, że razem mogliśmy tworzyć program, który dociera do serc wielu ludzi" - podsumowali, dziękując za Telekamerę. Prezenterzy nie napisali o szczegółach odejścia z programu, a w mediach społecznościowych "Pytania na śniadanie" w momencie publikacji tego artykułu nie pojawiła się informacja na temat ich pożegnania.

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z filmu "Katarzyna Cichopek 1.3.2021" na YouTube.

REKLAMA

O TVP przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA