REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Dzieje się

Jack Black to mistrz. Śpiewa numer Britney Spears z powodu "Kung Fu Pandy"

Jack Black nie jest po prostu „zabawnym gościem”. Można przecież rzucać żartami na lewo i prawo, ale żadnym nie trafiać prosto w cel. Wyczucie chwili i panującej w danym momencie atmosfery jest bardzo ważne. Tą właśnie cechą wyróżnia się amerykański aktor. Idealnie potrafi wczuć się klimat produkcji, którą aktualnie promuje. Jack Black już niedługo znów udzieli głosu pociesznemu Po w filmie „Kung Fu Panda 4”.

05.03.2024
10:59
Jack Black wykonuje cover Britney Spears, Kung Fu Panda 4
REKLAMA

„Kung Fu Panda 4” trafi na ekrany polskich kin już za kilka dni, a dokładnie 8 marca 2024 roku. Im bliżej wielkiego otwarcia, tym bardziej zarówno twórcy, jak i aktorzy starają się pobudzić apetyty widzów. Jeżeli chodzi o reklamę, to w obecnych czasach wachlarz opcji jest naprawdę ogromny. Jack Black postawił, a jakżeby inaczej, na humor, zawierając go w filmiku na TikToku. Nagranie w bardzo krótkim czasie zyskało ogromną popularność. Kreatywny marketing pełną parą.

REKLAMA

Więcej na temat Jacka Blacka czytaj na łamach Spider's Web:

Jack Black śpiewa hit Britney Spears w ramach promocji filmu Kung Fu Panda 4

Jack Black nie zwalnia tempa. Niedawno podbił serca fanów piosenką „Peaches”, stworzoną na potrzeby produkcji „Super Mario Bros. Film”. Została ona zresztą nagrodzona Złotym Globem za najlepszą piosenkę oryginalną. Sukcesy z pewnością go motywują. Dwa dni temu, podczas specjalnego występu w centrum handlowym w Los Angeles, aktor zaprezentował swoje najlepsze ruchy w sztukach walki. Było to nietypowe wydarzenie, w którym udział wzięły także inne gwiazdy użyczające głosu postaciom w nadchodzącym filmie „Kung Fu Panda 4”. Zarówno fani, jak i przypadkowi ludzie odwiedzający w tym czasie galerię, byli świadkami wyjątkowej promocji produkcji w reżyserii Mike’a Mitchella. Mogli także na żywo wysłuchać hard rockowej wersji „… Baby One More Time” w wykonaniu Jacka Blacka.

Aktor wyznał dziennikarzom, że historia powstania coveru jest krótka i naprawdę prosta. Black dostał telefon od reżysera animacji „Kung Fu Panda 4” z prośbą o propozycję utworu, który byłby odtworzony w trakcie napisów końcowych filmu. Komik miał tylko jeden warunek. Chciał wyróżnić Britney Spears. Tyle wystarczyło. Teraz można już „tylko” nagrać krótki materiał w pokoju hotelowym. Oto łatwy przepis na… prawie 49 mln wyświetleń w kilka dni.

REKLAMA

Przy okazji wydarzenia promującego film „Kung Fu Panda 4” Jack Black potwierdził, że zaśpiewa również w ramach nadchodzącej produkcji „Minecraft”. Aktor wykona utwór wraz z Danielle Brooks.

Uwielbiam Danielle Brooks. Jestem jej fanem odkąd po raz pierwszy zobaczyłem ją w „Orange Is the New Black”, a jej kariera jest po prostu niesamowita.

mówi Jack Black
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA