REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Spektakularny upadek na czerwonym dywanie. Aktorka potknęła się o własne buty

Nawet najbardziej popularne gwiazdy na najbardziej prestiżowych wydarzeniach zaliczają wpadki. W tym roku nie brakowało ich również podczas Oscarów. Spektakularny upadek na czerwonym dywanie zaliczyła Liza Koshy, która mogła jednak liczyć na szybką reakcję znajdujących się w pobliżu osób.

11.03.2024
12:48
liza koshy upadek oscary czerwony dywan
REKLAMA

Choć pod względem nagród podczas tegorocznych Oscarów raczej obyło się bez niespodzianek, to można powiedzieć, że kilka wpadek mogło zaskoczyć uczestników prestiżowej gali. Emma Stone odbierała nagrodę z rozprutą na zamku sukienką, z kolei Al Pacino zaimprowizował regułkę podczas wręczenia Oscara za najlepszy film, nie wymieniając przy tym innych nominowanych w głównej kategorii. Przed samą ceremonią wydarzył się natomiast wypadek z udziałem Lizy Koshy. Mimo że wyglądał poważnie, aktorce na szczęście nic się nie stało, a jej reakcja zaskoczyła wszystkich w pobliżu.

REKLAMA

Liza Koshy upadła na czerwonym dywanie. Potknęła się przez gigantyczne buty na obcasie

27-letnia aktorka, która pojawiła się w takich produkcjach jak "Sfreakowani", "Wytańcz to" czy "Zagrywki", pojawiła się na gali w czerwonej sukni, do której dobrała masywne buty na obcasie w tym samym kolorze. To właśnie one spowodowały, że Koshy zaliczyła bolesny upadek na czerwonym dywanie na oczach fotoreporterów. Z pomocą błyskawicznie pospieszyły jej znajdujące się obok osoby. A co zrobiła aktorka? Zamiast rozpamiętywać małą wpadkę, Liza Koshy postanowiła nie dać po sobie poznać, że coś się wydarzyło i z uśmiechem na ustach pozowała dalej, zapewniając, że z jej kostkami jest wszystko w porządku.

Upadek Lizy Koshy na czerwonym dywanie

To nie pierwszy taki przypadek, kiedy któraś z gwiazd zaliczyła upadek podczas Oscarów - w 2013 r. to samo spotkało Jennifer Lawrence. Aktorka, odbierając statuetkę za występ w filmie "Poradnik pozytywnego myślenia", potknęła się na schodach i upadła tuż pod sceną. Z pomocą pospieszył jej Jean Dujardin, który zapowiadał wówczas zwyciężczynię w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa, a sama Lawrence, jak gdyby nigdy nic, z uśmiechem odebrała swoją nagrodę.

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z filmu "Liza Koshy FALLS on Oscars Red Carpet!" na YouTube.

REKLAMA

O Oscarach 2024 przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA