REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Emma Stone spóźniła się na wręczenie nagrody. To nie jedyna wpadka aktorki na Oscarach

Tegoroczna, 96. gala rozdania Oscarów już za nami. Oczywiście nie obyło się bez kilku mniejszych i większych wpadek czy zaskoczeń. Emma Stone otrzymała statuetkę dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej w filmie „Biedne istoty”. Jej ekscytacja była ogromna, jednak to nie jedyne uczucie, które towarzyszyło aktorce podczas odbierania nagrody.

11.03.2024
10:11
Emma Stone Oscary 2024
REKLAMA

Emma Stone wystąpiła na scenie w pięknej sukni od Louis Vuitton. Prezentowała się naprawdę cudownie nawet pomimo tego, że kreacja była… rozpruta. Niestety aktorka była zmuszona odebrać Oscara w pękniętym na plecach stroju. Jednak nawet taka wpadka nie mogła zniszczyć jej radości. Emma Stone obróciła sytuację w żart i podczas swojej przemowy zaznaczyła, że stało się to najprawdopodobniej podczas muzycznego występu Ryana Goslinga, gdy wykonywał on utwór „I’m Just Ken”.

REKLAMA

Więcej na temat tegorocznej gali rozdania Oscarów czytaj na łamach Spider's Web:

Emma Stone zaliczyła podczas Oscarów aż dwie wpadki

Nie było to jedyne stresujące wydarzenie, z którym aktorka musiała się mierzyć podczas tegorocznej gali rozdania Oscarów. Wcześniej prawie nie zdążyła zobaczyć, jak filmowi „Biedne istoty” przyznawana jest nagroda w jednaj z kategorii. Rozmawiała w tym czasie z innymi gośćmi, zaaferowana dosłownie wszystkim, co dzieje się dookoła. W ostatniej chwili udało jej się zauważyć, że właśnie w tym konkretnie momencie ogłaszane są wyniki w kategorii, w której to dzieło w reżyserii Yórgosa Lánthimosa zostało nominowane. Oscar trafił oczywiście w ich ręce, co Emma Stone oglądała na małym ekranie na zapleczu. Aktorka tak bardzo spieszyła się, aby nie przegapić wręczenia Oscara, że prawdopodobnie to właśnie wtedy jej kreacja uległa uszkodzeniu. Czy było warto? Zdecydowanie. Przynajmniej późniejsze wręczenie Emmie Stone statuetki było sygnowane nie tylko wzruszeniem, ale też humorem i swoistym luzem pomimo okoliczności.

REKLAMA
@screenshothq

Emma Stone frantically running to celebrate while ‘Poor Things’ snags an #oscar 🥹🏃‍♀️ #oscars #oscars2024 #fyp #emmastone #poorthings

♬ Little Things - Tiqta

Przypomnijmy, że film „Biedne istoty” zdobył łącznie aż 4 statuetki, w tym jedna przypadła Emmie Stone (za scenografię, charakteryzację oraz kostiumy).

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA