REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube
  3. Wideo

Martin Stankiewicz otworzył nowy kanał. Zainteresowanie jest niewielkie

Martin Stankiewicz otworzył nowy kanał na YouTubie. Jeden z najpopularniejszych niegdyś twórców internetowych postanowił zmierzyć się z inną niż dotychczas formą, lecz wygląda na to, że nowy format nie przyjął się na platformie zbyt dobrze.

08.01.2024
14:53
Martin Stankiewicz otworzył nowy kanał. Zainteresowanie jest niewielkie
REKLAMA

Temu, kto swoje młodzieńcze lata w 2014 r. spędzał na YouTubie, Martina Stankiewicza nie trzeba przedstawiać. Youtuber, który 10 lat temu otworzył swój kanał o tematyce rozrywkowej, zgarniał pod swoimi skeczami i krótkometrażówkami po kilka milionów odsłon. W miarę upływu czas wyświetlenia na kanale Martina zaczęły spadać, a on sam w sierpniu 2021 r. ogłosił, że kończy karierę na YouTubie. Materiały twórcy wciąż jednak pojawiały się na kanale - kilka miesięcy temu ruszył z serią "Kombajn 2.0" i "Bitwy Bliskich", a pod koniec 2023 r. postanowił odnaleźć się w zupełnie innej niż dotychczas formie, jaką jest podcast. Wygląda jednak na to, że projekt nie do końca przyjął się na platofrmie, biorąc pod uwagę liczbę subskrypcji i wyświetleń na kanale.

REKLAMA

Martin Stankiewicz wystartował z nowym kanałem. Podcast youtubera nie cieszy się zainteresowaniem

Pod koniec grudnia 2023 r. na YouTubie pojawił się kanał pod nazwą "Podcast Zbiorowy", który współtworzą youtuber Martin Stankiewicz oraz Tomasz Wilczyński, reżyser internetowych filmów. Do tej pory widzowie mogli obejrzeć 2 odcinki z serii "offtop", w których twórcy poruszają najróżniejsze tematy - od męskiej i żeńskiej energii przez nową "Akademię Pana Kleksa", aż po płyty, które odchodzą do lamusa.

Rok 2023 kończymy z przytupem - Podcast Zbiorowy rusza pełną parą! Na naszych kanałach już dostępny pierwszy odcinek serii "offtop", w którym posłuchacie o Andrzeju Dudzie, Natalii Janoszek i kosmitach

- czytamy na Instagramie kanału.

Na ten moment "Podcast Zbiorowy" nie cieszy się jednak popularnością wśród widzów - obecnie subskrybują go 122 osoby, a po tygodniu od opublikowania 2 odcinków liczba wyświetleń nie przekroczyła nawet 1 tys. Wygląda na to, że Martin szuka dla siebie miejsca wśród innych twórców na YouTubie i być może w miarę upływu czasu uda mu się udoskonalić kanał na tyle, by zainteresowanie nowym podcastem wśród internautów znacząco wzrosło.

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z filmu "Co NIE DZIAŁA w nowej "Akademii Pana Kleksa"?" na YouTube.

Na temat youtube'owych twórców przeczytasz więcej w serwisie Spider's Web:

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA