REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jason Momoa może zamienić DC na Marvela. Jakiego superbohatera może zagrać?

Jason Momoa opuści DC na rzecz konkurencji? Aktor ma być już na finałowym etapie rozmów z Diseyem. Do franczyz, w których już zdarzyło mu się występować, mógłby więc dopisać MCU. W kogo miałby się wcielić w największym kinowym uniwersum superbohaterskim?

17.01.2023
10:40
jason momoa marvel mcu
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Jason Momoa traktuje franczyzy jak Pokemony - chce mieć je wszystkie. Aktora widzieliśmy już jako superbohatera DC, jako złoczyńca pojawi się w 10. części "Szybkich i wściekłych", a teraz okazuje się, że może również stać się częścią kinowego uniwersum Marvela. Według najnowszych doniesień ma być bowiem na ostatnim etapie rozmów z Disneyem.

Po tym jak James Gunn i Peter Safran przejęli stery kinowego uniwersum DC i zaczęli wprowadzać nowe porządki, pojawiły się informacje, że Jason Momoa może zostać zrecastingowany. Według doniesień aktor żegnałby się z Aquamanem nadchodzącym "Zaginionym królestwem", a potem miał wcielać się w Lobo. Na razie oficjalnie tego nie potwierdzono. Czyżby więc sam zainteresowany uznał to za dobry moment, aby przejść do konkurencji?

REKLAMA

Jason Momoa w Marvelu - kogo mógłby zagrać?

O tym, że Jason Momoa byłby zainteresowany graniem w Marvelu mówi się już od jakiegoś czasu. Według zaufanych i wiarygodnych źródeł portalu GiantFreakinRobot aktor miałby właśnie być blisko osiągnięcia celu i domykać kontrakt na rolę, w którymś z nadchodzących projektów MCU. Nie wiadomo jednak o jaki dokładnie chodzi.

REKLAMA
Aquaman - Jason Momoa - Marvel

Wspomniany portal obstawia, że Jason Momoa mógłby wcielić się w Bena Grima, lepiej znanego jako Rzecz. Ma to sens. Na razie nie ma bowiem żadnych informacji na temat castingu nadchodzącej "Fantastycznej Czwórki". Biorąc pod uwagę status superbohaterów w komiksowym uniwersum, Kevin Feige może więc chcieć, aby w filmie pojawiły się głośne nazwiska.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA