REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix: co obejrzeć w weekend? TOP 5 najlepszych nowości serwisu

Wraz z nadchodzącym weekendem pojawia się pytanie: co obejrzeć? Aby uniknąć długich poszukiwań tej odpowiedniej produkcji na wieczór, sprawdzamy, co w ostatnim czasie wpadło do serwisu Netflix i, przede wszystkim, na jakie tytuły warto rzucić okiem. Wśród nich najnowszy film z Jennifer Lopez oraz długo przez wielu wyczekiwana kontynuacja serialu "Maestro na wyspie".

24.05.2024
9:07
netflix nowosci co obejrzec w weekend atlas
REKLAMA

Choć w minionym tygodniu najwięcej szumu narobił oczywiście najnowszy sezon serialu "Bridgertonowie", to w serwisie Netflix pojawiło się mnóstwo innych dobroci - wśród nich miniserial dokumentalny "Ashley Madison: Seks, kłamstwa i skandal", o którym przeczytacie więcej tutaj. Na co jeszcze warto rzucić okiem? Polecamy 5 mocnych nowości na weekend.

Spis treści:

REKLAMA

Netflix - co obejrzeć w weekend? Atlas

Produkcja "Atlas" w reżyserii Brada Peytona skupia się na Atlas Shepherd (w tej roli Jennifer Lopez), zgorzkniałej analityczce danych, która nie ma nawet cienia zaufania do sztucznej inteligencji. Kiedy jednak Atlas dołącza do misji schwytania zbuntowanego robota, z którym łączy ją pewien sekret z przeszłości, pieczołowicie obmyślony plan wymyka się spod kontroli. Bohaterka, chcąc ocalić ludzkość i ochronić ją przed sztuczną inteligencją, będzie musiała przełamać się i zacząć z współpracować z siłą AI.

Zwiastun filmu "Atlas"

The 8 Show

"The 8 Show" to z kolei koreański komediodramat, który śledzi losy ośmiu osób. Bohaterowie serialu są zamknięciu w tajemniczym ośmiopiętrowym budynku ze względu na udział w kuszącej, lecz niebezpiecznej rywalizacji, przy czym nagroda rośnie wraz z upływem czasu. 

Sprzedawca iluzji: Wzlot i upadek Generacion Zoe

Do serwisu Netflix wpadł także film dokumentalny "Sprzedawca iluzji: Wzlot i upadek Generacion Zoe". Produkcja skupia się tytułowej sieci coachingu duchowego, za którą mogło kryć się najbardziej niezwykłe oszustwo w całej historii Argentyny. Nowy dokument Netfliksa odsłania kulisy tego niezwykłego wydarzenia.

Maestro na wyspie: sezon 2.

Po niemal 2 latach fani serialu "Maestro na wyspie" w końcu doczekali się kolejnego sezonu! Grecka produkcja romantyczna skupia się na pewnym muzyku, który postanawia zorganizować festiwal na malowniczej wyspie. Niespodziewanie okaże się, że mężczyzna wplącze się nie tylko w romans, ale również problemy innych mieszkańców.

Park Jurajski: Teoria chaosu

Ostatnią nowością platformy, którą polecamy nie tylko najmłodszym, jest serial animowany "Park Jurajski: Teoria chaosu". Produkcja skupia się na ekipie z Obozu Kredowego, która stara się rozwiązać niezwykle trudną zagadkę po tym, gdy jej członkowie odkryli globalny spisek. Zagrożone są jednak nie tylko dinozaury, ale również oni sami.

REKLAMA

O produkcjach Netfliksa przeczytasz więcej w serwisie Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA