REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale /
  4. VOD
  5. Netflix

Netflix: co obejrzeć w ten weekend? Mamy dla was aż 5 świetnych nowości

Przed nami ostatni czerwcowy weekend - pogoda niewątpliwie zachęca do wyjścia z domu, ale wiele i wielu z was zapewne i tak spędzi trochę wolnego, leniwego czasu przed ekranami. Sprawdźmy zatem najciekawsze nowości w bibliotece platformy Netflix.

27.06.2024
10:45
netflix co obejrzeć weekend top 5 różowe lata 90 koszmarny lokator sprawa rodzinna
REKLAMA

W ostatnich tygodniach na Netfliksie pojawiło się sporo godnych uwagi produkcji - zarówno filmów, jak i seriali. Jasne, jakościowo bywa nierówno, ale chyba nie ma takiego tygodnia, w którym platforma nie zaproponowałaby swoim subskrybentom czegoś interesującego. I tym razem nie jest inaczej - ba, można powiedzieć, że to chyba najmocniejszy premierowo tydzień tego miesiąca na platformie. Co warto obejrzeć w serwisie?

Spis treści:

REKLAMA

Netflix: co obejrzeć w weekend? Różowe lata 90., sezon 2.

Zaskakująco udana kontynuacja kultowego sitcomu z przełomu wieków. "That '90s Show" kontynuuje dziedzictwo popularnego "That '70s Show", wprowadzając nowe pokolenie postaci - co ważne, postaci dających się lubić, pełnych uroku. Dzięki humorystycznemu podejściu do typowych problemów nastolatków serial wciąż zaskarbia sobie sympatię szerszej publiczności, łącząc nostalgiczne odniesienia do lat 90. z bardziej współczesnym dowcipem. Możemy też liczyć na sensowne (sic!) powroty ukochanych postaci z oryginału, wiecie, takie uzasadnione fabularnie, nie zaś na festiwal wciśniętych na siłę cameo. Nie muszę chyba dodawać, że autentyczna scenografia oraz ścieżka dźwiękowa skutecznie oddają atmosferę tamtej dekady. Jest klimacik!

Supacell

Nowy serial Netflixa, opowiadający historię grupy zwykłych ludzi mieszkających w Londynie, którzy niespodziewanie zyskują supermoce. Serial skupia się na różnorodnej grupie bohaterów, którzy muszą nauczyć się współpracować, aby zrozumieć i kontrolować swoje nowe zdolności - a przy okazji zmierzyć się z siłami, które chciałyby ich wykorzystać do własnych celów. Poza dynamicznymi scenami akcji produkcja ma szczycić się bogatym kontekstem kulturowym oraz szeroką gamą głębszych wątków, które poruszają kwestie przyjaźni, tożsamości i odpowiedzialności.

Supacell

Koszmarny lokator, sezon 2.

2. sezon dokumentu Netfliksa. Produkcja opowiada prawdziwe historie ludzi, którzy doświadczyli koszmaru związanego z posiadaniem niebezpiecznych i manipulacyjnych współlokatorów. Każdy odcinek prezentuje inny przypadek, ukazując, jak pozornie zwykli ludzie mogą stać się zagrożeniem dla tych, z którymi dzielą dom. Serial łączy wywiady z ofiarami, rekonstrukcje wydarzeń oraz materiały archiwalne, tworząc napiętą i mrożącą krew w żyłach atmosferę.

Sprawa rodzinna

Nowa komedia romantyczna Netfliksa, która pochyla się nad nieoczekiwanymi konsekwencjami romansu między młodą kobietą a jej szefem, który komplikuje się jeszcze bardziej, gdy w sprawę zostaje uwikłana jej matka. Film ma być pełen nieporozumień, które wynikają z prób ukrycia tego związku, oraz nieprzewidzianych zwrotów akcji w rodzinnych relacjach. W głównych rolach występują Zac Efron, Nicole Kidman, Kathy Bates i Joe King. Całość zapowiadana jest jako ciepła i pełna humoru opowieść, która porusza temat miłości, rodziny i wyzwań związanych z łączeniem życia zawodowego z osobistym.

Sprawa rodzinna

Wiatr zmian

REKLAMA

Dramat polityczny z Korei Południowej. Opowiada historię grupy ludzi uwikłanych w skomplikowaną sieć intryg, zdrad i nieoczekiwanych sojuszy. Akcja toczy się w dynamicznym świecie korporacji i polityki, gdzie bohaterowie muszą stawić czoła licznym wyzwaniom, aby przetrwać i osiągnąć swoje cele. W skrócie: minister gospodarki sprzeciwia się premierowi, który za cel stawia sobie walkę z wszelką korupcją. A wówczas dochodzi do potężnego konfliktu. Tytuł ma zaoferować widzowi świetnie zarysowane postacie, złożone wątki fabularne oraz wysoką jakość całej produkcji.

Czytaj więcej o premierach w streamingu w Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA