REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

"Griselda" wpadła na Netfliksa. Serial twórców "Narcos" to nie jedyna nowość serwisu

Długo wyczekiwany serial "Griselda" wreszcie pojawił się w serwisie Netflix. Obok oprószonej kokainą produkcji twórców "Narcos" o kolumbijskiej baronce narkotykowej pojawi się również animacja fantasy, w której głosu użyczył Mark Hamill oraz komedia grozy o zespole Foo Fighters.

25.01.2024
10:03
nowosci netflix griselda serial
REKLAMA

To dopiero styczeń, a już dostaliśmy od Netfliksa masę świetnych produkcji i nie wygląda na to, by serwis zwalniał tempo. W zeszłym tygodniu na platformie pojawił się mocny film o MMA - "60 minut", który wspiął się na sam szczyt TOP 10 najpopularniejszych produkcji, a tuż za nim uplasowały się "Faworyta" z Emmą Stone i "Skok w przestworzach" - komedia akcji z Kevinem Hartem. Widzowie chętnie oglądają również hity Disney+ i SkyShowtime, które wpadły na Netfliksa, czyli "Morderstwo w Orient Expressie" oraz western "Yellowstone", podobnie jak produkcje dokumentalne - "Amerykański koszmar" z zeszłego tygodnia podbił zestawienie TOP 10 seriali, z kolei "Forst", adaptacja powieści Remigiusza Mroza, nie zamierza schodzić z podium. Co zadebiutuje dzisiaj?

REKLAMA

W serwisie Spider's Web oceniamy popularne produkcje Netfliksa:

Nowości serwisu Netflix na czwartek: Griselda

Griselda Blanco, nazywana również Kokainową Matką Chrzestną czy Królową Handlu Narkotykowego, była kolumbijską baronką narkotykową i pionierką narkotykowego szlaku w Miami od początku lat 70. do wczesnych lat dwutysięcznych. Była znaczącą postacią, jeśli chodzi o handel narkotykami - nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również w Kolumbii i stawiana była na równi z Pablo Escobarem. O kobiecie, której biznes generował dochód w postaci 80 mln dol. miesięcznie, krążyły legendy, a Netflix postanowił zebrać je w całość. Miniserial z Sofią Vergarą w roli głównej właśnie pojawił się w serwisie.

Netflix: zwiastun miniserialu "Griselda"

Władcy wszechświata: Rewolucja

Serial animowany "Władcy wszechświata: Rewolucja" to kolejny rozdział bitwy o Zamek Posępny Czerep, gdzie ponownie śledzimy bohaterskich wojowników, którzy mierzą się z siłami Szkieletora. Kiedy książę Adam zmaga się z nowymi obowiązkami jako He-Man, zmechanizowany Szkieletor atakuje serce Eterni, a wtedy książę będzie musiał wybrać pomiędzy berłem a mieczem oraz życiem króla a mistrza. Tymczasem nowa czarodziejka Teela szuka sekretu Wężowej Magii, by odbudować magiczne królestwo i pomóc He-Manowani powstrzymać despotę Hordaka, bezwzględnego przywódcy Imperium Hordy.

Netflix: zwiastun animacji "Władcy wszechświata: Rewolucja"

Studio 666

REKLAMA

"Studio 666" to komedia grozy o członkach zespołu Foo Fighters, którzy usiłują nagrać swój kolejny album w rezydencji z mroczną historią, gdzie walczą na śmierć i życie z demonicznymi siłami.

Zwiastun filmu "Studio 666"
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA