REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix nie kisi swoich hitów. 2. sezon serialu "Krawiec" lada chwila trafi do serwisu

Fani nowego tureckiego hitu Netfliksa nie będą musieli długo czekać na nowe odcinki serialu. Nie chodzi bowiem o to, że platforma zamówiła 2. sezon "Krawca". Sequel dosłownie za chwilę, bo już w te wakacje trafi do serwisu.

15.05.2023
10:38
krawiec 2 sezon netflix premiera
REKLAMA

Historia krawca, który zaczyna szyć suknię ślubną dla narzeczonej swojego przyjaciela, trafiła na Netfliksa 2 maja i podbiła serca widzów na całym świecie. Subskrybenci platformy oglądali turecki serial łącznie przez ponad 26 mln godzin. Globalny nieanglojęzyczny hit cieszy się wzięciem również w Polsce, bo od czasu swojej premiery nie chce opuścić topki najpopularniejszych produkcji odcinkowych w naszym kraju. 2. sezon jest w tym wypadku nie tyle nieunikniony, co już zmierza do serwisu.

Pierwotnie "Krawiec" miał zadebiutować na antenie tureckiej telewizji, ale zanim do tego doszło, prawa do jego dystrybucji wykupił Netflix. Platforma musiała dostać tyle odcinków, że postanowiła podzielić je na sezony. Nie byłby to pierwszy raz, bo przecież podobna sytuacja miała miejsce w przypadku "Domu z papieru" - z 15 oryginalnych odcinków zrobił 22 krótsze epizody i wypuścił je w dwóch częściach.

Czytaj także:

REKLAMA

Krawiec - 2. sezon hitu Netfliksa ma już datę premiery

REKLAMA

Netflix nie zamierza zwlekać z wypuszczeniem nowych odcinków, dlatego 2. sezon "Krawca" otrzymał nieodległą datę premiery. Portal What's on Netflix znalazł na to dowody w różnych miejscach i już w samym podpisie udostępnionego niedawno trailera przeczytamy, że produkcja pojawi się na platformie już za jakieś dwa miesiące.

Już możecie zacząć się szykować do kolejnej dawki intryg i wychodzących na jaw mrocznych tajemnic, bo 2. sezon "Krawca" zadebiutuje na platformie Netflix 28 lipca.

Dotychczasowe odcinki serialu "Krawiec" obejrzycie na platformie Netflix.

Krawiec: 2. sezon - Netflix - premiera
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA