REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Media

Nie żyje autorka tiktokowego hitu. Przed śmiercią nagrała piosenkę, żeby zabezpieczyć przyszłość syna

Tak zakończyła się zarówno smutna, jak i wzruszająca historia. Piosenkarka Cat Janice nie żyje. Jak poinformowano na jej instagramowym profilu, odeszła wczoraj rano. Miała zaledwie 31 lat. Kobieta od dawna walczyła z rakiem.

29.02.2024
9:32
Nie żyje Cat Janice, autorka piosenki Dance You Outta My Head
REKLAMA

Historia artystki poruszyła wielu internautów. Cat Janice kilka tygodni temu nagrała piosenkę „Dance You Outta My Head”, która w mgnieniu oka stała się viralem na TikToku. Mnóstwo osób nagrywało filmiki do tego dźwięku, aby wyrazić swoje wsparcie oraz zrozumienie. Często zachęcano do tego także innych użytkowników. Wszystko po to, aby utwór stał się jak najbardziej popularny, a historia piosenkarki zyskała rozgłos. Tak też się wydarzyło.

REKLAMA

Więcej o tym, co dzieje się na TikToku, czytaj na łamach Spider's Web:

Cat Janice nie żyje. Nagrała piosenkę w trosce o syna

Młoda kobieta była wokalistką tworzącą muzykę z gatunku dance-pop. Jej dzieła z biegiem czasu zaczęły być wykorzystywane w różnych produkcjach telewizyjnych. Artystce udało się jeszcze w ubiegłym roku wydać ostatni album pt. „Modern Medicine”. W 2022 roku u artystki zdiagnozowano mięsaka, czyli agresywny nowotwór złośliwy, W czerwcu 2023 roku Cat Janice poinformowała, że stwierdzono u niej przerzuty do płuc. Intensywne i długotrwałe leczenie nie przynosiło niestety żadnych rezultatów. Przez ostatnie tygodnie umieszczała na TikToku wiele materiałów, w których na bieżąco zdawała relację dotyczącą jej aktualnego stanu zdrowia. Setki tysięcy osób śledziło jej historię i wspierało w ciężkiej sytuacji.

Cat Janice nie żyje. Nagrała piosenkę w trosce o syna
REKLAMA

Artystka stworzyła utwór „Dance You Outta My Head” i od razu przekazała prawa autorskie do niego swojemu synowi. Zrobiła to po to, aby zabezpieczyć przyszłość chłopca, gdy jej już nie będzie. Piosenka była także swoistym pożegnaniem artystycznym, ponieważ niedawno Cat Janice przekazała fanom wiadomość, że wskutek choroby straciła głos. Na jej instagramowym profilu pojawił się post informujący o śmierci wokalistki. Kobieta odeszła we własnym domu, otoczona ukochanymi osobami. Miała 31 lat.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA