REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Ofensywa Ubisoftu i Nordic Games na CDP.pl

Wyjątkowo ciekawe przedstawia się weekendowa propozycja CDP.pl. W ofercie nie tylko pojawiają się godne uwagi nowe tytuły w obniżonej cenie, ale i kilka przecenionych klasyków, których wstyd nie mieć w kolekcji.

08.02.2013
19:17
Ofensywa Ubisoftu i Nordic Games na CDP.pl
REKLAMA

Polski sklep najbardziej chwali się włączeniem do oferty gry Might & Magic Heroes VI, dosyć kontrowersyjnej odsłony kultowej serii strategii turowych. Powinna ona jednak być obowiązkową pozycją dla fanów tego uniwersum, bowiem nie tylko jest prequelem dla poprzedniej części (a autorzy utrzymują, że jest bliższa korzeniom serii), ale też stanowi bazę dla rozmaitych spin-offów, jakie Ubisoft planuje wydawać w najbliższym czasie. Szósta odsłona “Heroes” dostępna jest w CDP.pl w edycji złotej i standardowej, obie przecenione zostały o 20 zł. W sklepie mamy możliwość dokonać także preorderu samodzielnego dodatku do tej gry, poza tym znajdziemy również przecenioną poprzednią część serii.

REKLAMA

To jednak nie koniec propozycji tandemu CDP.pl/Ubisoft, bowiem w ten weekend obniżkami objęte zostały inne gry francuskiego wydawcy, m.in. druga i trzecia część serii Far Cry (w edycji The Lost Expeditions, dodającej dwie mapy w trybie single player i unikalną broń w trybie multi) czy kolejne odsłony Assassin’s Creed: Brotherhood, Revelations oraz część trzecią wraz z DLC. Ubisoft dopiero co zapowiedział czwartą odsłonę, z nowym bohaterem działającym w nowym okresie historycznym, zatem jest to dobra okazja by zapoznać się z przygodami Ezio i Connora.

REKLAMA

CDP.pl chyba zorientował się, jak dużą estymą cieszy się wśród polskich graczy seria Gothic, bowiem właśnie w ten weekend w zasobach sklepu debiutuje Gothic Universe, czyli zebrana w jedno wirtualne pudełko trylogia gier Piranha Bytes, wraz z dodatkiem do drugiej części, Nocą Kruka. Przygody Bezimiennego to jednak niejedyna gra w porfolio Nordic Games obecna na CDP.pl - znajdziemy tu bowiem także wciąż popularną drugą odsłonę Spellforce (w Złotej Edycji, czyli m.in. z dodatkiem Władca Smoków) oraz wydany w zeszłym roku samodzielny dodatek Faith in Destiny. Jesli natomiast nie pociąga was wojaczka czy władanie smokami, wówczas może zainteresujecie się The Guild 2 w platynowej edycji, zawierającej także dodatki Wenecja i Piraci Starego Świata, które sprawią, że metodyczne zdobywanie potęgi ekonomicznej stanie się jeszcze bardziej pasjonujące.

Jak widać, CDP.pl nie próżnuje i stara się przedstawić potencjalnym klientom stosunkowo zróżnicowaną ofertę, od hitów pokroju Far Cry 3 czy Assassin's Creed 3, po klasyki, takie jak trylogia Gothic (której fenomenu chyba nigdy nie zrozumiem). Tak czy inaczej, propozycje polskiego sklepu na pewno zasługują na uwagę, choć równolegle trwa ostatni weekend zimowych przecen, gdzie na rozpisce widnieje już naprawdę słuszna liczba solidnie przecenionych gier, zarówno nowości, jak i klasyków, której także warto się przyjrzeć bliżej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA