REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Premier Polski daje wycisk wrogom. Zobaczcie, jak walczy polska bohaterka w „Tekkenie 7”

„Tekken 7” to jedna z najpopularniejszych bijatyk w ostatnich latach. Produkcja w ramach 4. sezonu poszerzy się o zupełnie nową postać, którą będzie polska premierka Lidia Sobieska. Firma Bandai Namco od miesiąca podgrzewała atmosferę wokół przypominającej Ciri bohaterki. Teraz w końcu możemy oglądać ją w akcji.

22.03.2021
9:38
Premier Polski Lidia Sobieska daje wycisk wrogom w „Tekkenie 7”
REKLAMA
REKLAMA

Najwcześniejszy materiał prezentujący nową grywalną postać w „Tekken 7” pojawił się w sieci miesiąc temu. Fani gier wideo od razu zauważyli, jak bardzo polityczka przypomina Ciri. Wymyślona przez Andrzeja Sapkowskiego bohaterka jest znana w gamingowym środowisku dzięki grom „Wiedźmin 3: Dziki Gon” i „Monster Hunter World” – twórcy nowego „Tekkena” też musieli ją znać. Dlatego choć na najnowszych grafikach przedstawiających polską premier podobieństwo do przybranej córki Geralta i Yennefer jest już dużo mniejsze, to nadal trudno oprzeć się wrażeniu, że to właśnie ona byłą inspiracją dla Lidii.

Lidia Sobieska weźmie udział w Turnieju Króla Żelaznej Pięści dla Polaków.

W świecie japońskiej serii Polska jest uzależniona od potężnej prywatnej korporacji Mishima Zaibatsu, której siły militarne nie chcą opuścić naszego kraju. Stanowisko jej prezesa można jednak przejąć w wyniku zwycięstwa w Turnieju Króla Żelaznej Pięści. Dlatego premier Lidia Sobieska postanawia wziąć udział w słynnych zawodach mistrzów sztuki walki i wywalczyć niepodległość dla swojego narodu dzięki znajomości karate.

Oprócz zupełnie nowej grywalnej bohaterki nabywcy nowego DLC do „Tekken 7” dostaną także jej arenę znaną jako Island Paradise. Pierwsze fragmenty pokazujące Sobieską i jej styl walki możemy oglądać na opublikowanym właśnie zwiastunie. Ponownie pada tam też ikoniczne już dla wielu fanów zdanie: „Muszę wygrać w imię wszystkich Polaków”. Twórcy serii mieli plan na włączenie wojowniczki z naszego kraju do listy grywalnych postaci już od kilku lat, dlatego cieszy, że w końcu im się to udało. Głos pod premierkę w grze podłożyła aktorka Aleksandra Nowicka („Pętla”, „Spider-Man: Uniwersum”), a sama postać powstała we współpracy z ambasadą Polski w Japonii.

REKLAMA

DLC z Lidią Nowicką będzie dostępne do pobrania już 23 marca. Wielu graczy już szykuje się więc do walki tą bohaterką w „Tekken 7”.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA