REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Skasowane „Przeznaczenie. Saga Winx” jednak z kontynuacją, ale inną, niż myślisz

Netflix już dawno temu postanowił skasować serial fantasy dla młodzieży, wywołując w jego fanach smutek, żal i rozgoryczenie. "Przeznaczenie: Saga Winx" trwa jednak dalej. W zaskakującym zwrocie akcji produkcja doczeka się kontynuacji. Choć w dość niespodziewanej formie.

18.02.2024
11:36
saga winx netflix 3 sezon komiks
REKLAMA

Netflix skasował "Przeznaczenie: Sagę Winx" ponad rok temu, kiedy szukał oszczędności po pierwszej od wielu lat stracie użytkowników. Jak to zwykle w takich wypadkach bywa, fani produkcji postanowili walczyć o kontynuację. Właściwie walczą do teraz, bo wciąż zalewają media społecznościowe platformy linkami do petycji o wznowienie serialu. Serwis jest jednak nieugięty. Nie zamierza realizować kolejnych odsłon produkcji. Pomimo oddanej grupy miłośników, dwa pierwsze sezony nie cieszyły się bowiem wystarczającą popularnością.

W przypadku "Przeznaczenia: Sagi Winx" Netflix z pewnością liczył na większe zainteresowanie użytkowników. W końcu wraz z 1. a potem 2. sezonem światło dzienne ujrzały powiązane z serialem książki, za które odpowiadały Ava Corrigan i Sarah Rees Brennan. Teraz fani serialu przebierają nóżkami w oczekiwaniu na premierę kontynuacji pod postacią komiksu.

Więcej o skasowanych serialach Netfliksa poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Przeznaczenie: Saga Winx - serial Netfliksa dostanie kontynuację

Jak podaje portal What's On Netflix, pierwsze informacje o "Fate: The Winx Saga Vol. 1: Dark Destiny" pojawiły się pod koniec 2023 r. na nowojorskim Comic Conie. Wtedy też dowiedzieliśmy się, że ma służyć za bezpośrednią kontynuację serialu Netfliksa, którego 2. sezon zakończył się przecież, pozostawiając kilka nierozwiązanych wątków.

Przeznaczenie: Saga Winx - Netflix - komiks

Według doniesień komiks rozpoczyna dokładnie w momencie, w którym serial Netfliksa się zakończył. Twórczynie Olivia Cuartero-Briggs i Christianne Gillenardo-Goudreau mają rozwijać znane widzom wątki, dostarczając odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Ta pierwsza obiecuje też mroczniejsze podejście i nowe zwroty akcji.

REKLAMA

"Fate: The Winx Saga Vol. 1: Dark Destiny" będzie sobie liczyć 102 strony. Komiks ma się ukazać jeszcze w tym roku, a dokładnie 2 lipca. Mówimy tu jednak o dacie światowej premiery. Na ten moment nie wiadomo, czy i kiedy ukaże się na rynku polskim.

2. sezony serialu "Przeznaczenie: Saga Winx" obejrzysz na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA