REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Robert Janowski wraca do TVP. Poprowadzi program "Jaka to melodia?"

Robert Janowski zdecydował się odejść z Polsatu, gdzie przez 4 edycje był jurorem programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Dziennikarz nie odchodzi jednak z telewizji na dobre - niebawem powróci bowiem do roli prowadzącego format "Jaka to melodia?".

19.06.2024
8:56
robert janowski wraca do tvp
REKLAMA

Robert Janowski w latach 1997-2018 był twarzą programu "Jaka to melodia?", który emitowano na antenie telewizyjnej Jedynki. Dziennikarz prowadził go przez ponad dwie dekady, aż w sierpniu 2018 r. pojawiła się informacja, że nie podpisał on umowy z Telewizją Polską. "Dziękuję, że byliście ze mną i z programem Jaka to melodia? przez te wszystkie lata. Zgodnie z umową zawartą pomiędzy Media Corporation a TVP1 z poprzedniego sezonu pozostało 10 odcinków, które z przyjemnością dla was zagramy. Czyli jeszcze widzimy się na chwilę, moi drodzy. Dopiero potem się z Wami pożegnam" - poinformował Janowski.

REKLAMA

Robert Janowski wraca do programu "Jaka to melodia?"

Po tym, gdy Janowski rozstał się z muzycznym programem, jego miejsce zajął Norbi, który był prowadzącym przez rok, a od 2019 r. na ekranach w roli gospodarza formatu "Jaka to melodia?" występował Rafał Brzozowski. Janowski zdecydował się w tym czasie przejść do Polsatu (jeszcze wcześniej miał swój program "Gra muzyka" w TV Puls) - najpierw wziął udział w 15. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo", którą zwyciężył, a od 17. edycji był jurorem show.

Dziękuję za tę wspaniałą artystyczną podróż. Dziękuję za ludzi, których poznałem przy produkcji programu. Ale słowo: ludzi - jest tu kluczowe, bo to ludzie stanowią sens każdego działania. To były ważne relacje w moim życiu. Będę tęsknił za Waszym profesjonalizmem, uczynnością i empatią. Dobrze się wyśpijcie przed następną edycją. Życzę Wam wielu sukcesów i satysfakcji. Sobie też

- czytamy na oficjalnym profilu "Twoja twarz brzmi znajomo" na Facebooku.

Jak ustalił portal Press, Robert Janowski nie zasiądzie już na miejscu jury w nadchodzącej 21. edycji. Dziennikarz wróci bowiem jako prowadzący kultowego programu "Jaka to melodia?" i znów pojawi się na antenie TVP1, co już od kilku miesięcy było przedmiotem spekulacji. Nagrania do nowych odcinków rozpoczną się na początku sierpnia bieżącego roku.

REKLAMA

O TVP czytaj w Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA