REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Fani "Wiedźmina" mówią, że najlepszym Geraltem byłby Robert Makłowicz

Gdy media obiegła wiadomość, ze Henry Cavill nie zagości w 4. sezonie "Wiedźmina", rozpętało się istne szaleństwo w sieci. Fani zapowiadali, ze nie chcą Liama Hemswortha, który zastąpi Cavilla w roli Geralta z Rivii. Podkreślali, ze zbojkotują serial i pisali petycję z prośba o zostawienie Cavilla w serialu Netfliksa. Z kolei polscy fani zamiast Cavilla domagają się... Roberta Makłowicza w serialu "Wiedźmin". Powstała specjalna petycja pod którą podpisało się już prawie 600 osób.

21.11.2022
15:40
Robert Makłowicz w "Wiedźminie"
REKLAMA

Widzowie potrafią być tak bardzo przywiązani do jednego aktora grającego przez dłuższy czas daną postać, ze gdy następuje zmiana, rodzi się ich wielkie niezadowolenie. Tak było w przypadku Henry''ego Cavilla, który przez 3. sezony "Wiedźmina" wcielał się w postać Geralta z Rivii.

REKLAMA

"Wiedźmin" 4 sezon

Makłowicz zamiast Hemswortha? Powstała specjalna petycja fanów.

Gdy twórcy serialu Netfliksa ogłosili zmianę, podkreślając, że w 4. sezonie zastąpi go Liam Hemsworth, wielbiciele serialu byli wściekli. Powstawały petycje, był bojkot serialu w mediach społecznościowych i niezadowolenie na każdym kroku.

Tymczasem jak się okazuje, polscy fani w roli Geralta z Rivii widzieliby nie Cavilla, Nie Hemswortha, a Roberta Makłowicza. Powstała nawet specjalna petycja, w której autorzy domagają się obecności naszego rodzimego dziennikarza i krytyka kulinarnego w serialu Netfliksa.

Liam Sriam! Tylko Robert Makłowicz jest w stanie w godny sposób przejąć rolę Geralta z Rivii po Henrym Cavillu! Nie spoczniemy póki Netflix nie wysłucha naszej prośby i nie zmieni swojej decyzji dotyczącej obsadzenia tej roli. Jesteśmy w stanie bojkotować Netflixa i przerzucić się na Polsat Box (tak! jesteśmy tak bardzo zdeterminowani!). Podpisz petycję jeżeli też jesteś fanem przygód najwspanialszego bohatera zrodzonego w XX wieku (czyli Pana Roberta) i popularnego Wieśka - zachęcają autorzy petycji, czyli ekipa warszawskiego Klubu Komediowego.

REKLAMA

Ekipa Klubu komediowego domaga się obecności Roberta Makłowicza w "Wiedźminie"

Oczywiście to informacja napisana z przymrużeniem oka, do której przyzwyczaili nas już twórcy warszawskiego Klubu komediowego. (Kilka lat temu brawurowo sparodiowali świąteczną reklamę biżuterii Apart). Wspomniana petycja pokazuje z pewnością nie tylko medialne zamieszanie wokół zmiany aktora w "Wiedźminie", ale też sporą popularność Roberta Makłowicza. Nie jest tajemnicą, że dziennikarz jest bardzo lubiany przez wiele środowisk, a jego program kulinarny na YouTube, w którym nie tylko gotuje, ale też barwnie opowiada o danym regionie, przyciąga fanów w różnym wieku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA