REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

Ten polski hit niedawno podbijał kina. Teraz niespodziewanie pojawił się w ofercie serwisu Max

Z okazji polskiej premiery serwisu Max włodarze przygotowali dla subskrybentów mały prezent - nowy polski film, który jeszcze w lutym podbijał kina. 

11.06.2024
14:14
sami swoi początek gdzie obejrzeć online film max
REKLAMA

Polska dołączyła do krajów, w których HBO Max przekształciło się w Max - podrasowany technicznie serwis streamingowy z bogatszą ofertą. Nowa platforma ostatecznie zagościła na naszym rynku, proponując odbiorcom szeroki zakres treści od Warner Bros. Discovery - należące do firmy filmy, seriale i programy, a także szereg tytułów (również rozrywkowych i sportowych) opracowanych na zlecenie TVN.

Poza wspomnianymi treściami w serwisie możemy też znaleźć nowy polski film, którego wcześniej próżno było tam szukać.

REKLAMA

Max w Polsce. Sami swoi. Początek już w serwisie

Mowa o filmie „Sami swoi. Początek”, czyli komedii w reżyserii Artura Żmijewskiego, który zrealizowano na podstawie scenariusza Andrzeja Mularczyka (twórca oparł go na własnej książce pt. „Każdy żyje jak umie”). Jest to, rzecz jasna, prequel kultowej serii i czwarty film pod jej szyldem.

Mularczyk był autorem poprzednich trzech filmów, napisał też wspomnianą książkę w 2011 r. Z kolei dla Żmijewskiego, któremu funkcję reżysera zaproponował producent Mikołaj Fajks, był to reżyserski debiut na dużym ekranie.

Sami swoi: Początek

O serwisie Max piszemy sporo na łamach Spider's Web:

REKLAMA

Akcja tej historii rozgrywa się w przedwojennej, podolskiej wsi Krużewniki i opowiada o młodości głównych bohaterów. Ich rodziny sąsiadowały ze sobą na Podolu, jeszcze przed zamieszkaniem na Ziemiach Odzyskanych. W rolę Kazimierza Pawlaka wcielił się Adam Bobik, a Władysława Kargula sportretował Karol Dziuba. 

Przypomnę, że "Sami swoi: Początek" weszli na ekrany polskich kin 16 lutego. W pierwszym weekendzie wyświetlania produkcja zgromadziła w kinach ponad 225 tys. widzów. Było to drugie najlepsze otwarcie tego roku (pierwsze należy oczywiście do filmu Macieja Kawulskiego o panu Kleksie - 399,5 tys.).

Sami swoi: Początek - film obejrzycie tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA