REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD

Skazana: 4. sezon serialu wystartował na platformie Max. Ile ma odcinków?

11 czerwca 2024 r. HBO Max zostało zastąpione przez po prostu Max, a wraz z premierą nowej platformy zadebiutował też 1. odcinek 4. sezonu wielkiego polskiego hitu: serialu "Skazana".

11.06.2024
9:10
skazana sezon 4 player max serial gdzie obejrzeć ile odcinków
REKLAMA

„Skazana” powróciła właśnie z finałowym, 4. sezonem - zaledwie pół roku po premierze poprzedniej serii. Pierwszy z czterech nowych epizodów wylądował już w ofercie serwisu Max, który zastąpił dziś HBO Max. Za sprawą fuzji marek Warnera wszystkie seriale Playera będą od tej pory lądować właśnie na tej platformie, a sam Player będzie najpewniej stopniowo wyciszany.

REKLAMA

Skazana: gdzie obejrzeć? Sezon 4. nie w Playerze - nowe odcinki tylko w Max

Jako że treści Warnera będą od teraz trafiać wyłącznie na Max, w Playerze nie znajdziecie nowych epizodów „Skazanej”. Serwis ma stać się darmową platformą z reklamami, a wszystkie premierowe produkcje - w tym nowe sezony tytułów dotychczas powiązanych z Playerem - znajdziecie w ofercie zastępcy HBO Max. Te dotychczasowe również. W związku z tym finałowy sezon „Skazanej” jest już produkcją Max Original.

Rzecz jasna trzy pierwsze sezony „Skazanej” i inne popularne produkcje nie znikną z Playera - wciąż możecie je tam obejrzeć.

Skazana, sezon 4. Ile odcinków?

Nowa seria liczy zaledwie 4 odcinki - i to one pożegnają Alicję Mazur. 

  • 1. odcinek - premiera 11 czerwca;
  • 2. odcinek - premiera 14 czerwca;
  • 3. odcinek - premiera 21 czerwca;
  • 4. odcinek - premiera 28 czerwca.
Skazana 4

Co zobaczymy w nadchodzących epizodach? Trwa śledztwo dotyczące Hepnera, w którym prokurator Sobecki i komisarz Piotrowski, zwany „Mario”, początkowo nie mogą znaleźć rozwiązania. Solidarność Pati i Kosy z Alicją utrudnia skazanie winnej. Wobec tego śledczy zmieniają taktykę i przenoszą bohaterki z aresztu śledczego do jednej celi w zakładzie Zabrzu. Dorota Wójcik, zamknięta w oddziale psychiatrycznym więzienia, kontaktuje się z Kraszeckim, prosząc go o napisanie jej biografii i wspominając przy tym Alicję. Tymczasem Wiki zgłasza się do Maria, decydując się na złożenie zeznań. Mario odkrywa, że Pati niesłusznie wróciła do więzienia, i postanawia to wykorzystać, aby skazać Alicję.

Czytaj więcej o Max na Spider's Web:

REKLAMA

Skazaną obejrzycie tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA